Finansbank Bitcoin ile Yarışıyor 💥💥💥


Kriptosozluktv.com - Son günlerde kripto para piyasasında özellikle Bitcoin (BTC)'de görmeye alışık olduğumuz sert yükselişler QNB Finansbank hisselerinde yaşandı! Katarlıların satın almasının hemen ardından QNB Finansbank adını alan bankanın satın aldığı leasing / kiralama şirketinin hisselerinde dikkat çeken bir artış yaşandı. QNB Finansbank’ın değeri, Borsa İstanbul'un neredeyse %20'sine yaklaştı. 

QNB Finansal Kiralama A.Ş.'nin hisse değeri 26 Ağustos 2019 tarihinde 4 lirayken, 59 kat değerlenerek 238 liraya kadar yükseldi. Yani 59 kat yükseldi. Borsa İstanbul'un piyasa değeri 217 milyar dolar, söz konusu artışla birlikte QNB Finansbank'ın piyasa değeri 44 milyar dolara ulaştı. Borsa İstanbul'un değerinin neredeyse %20'sine tekabül ediyor.

%14.96 Değer Kaybı Yaşandı!

Bu yükselişin ardından QNB Finans Finansal Kiralama Şirketi A.Ş. hisse değeri %14.96 gerileyerek 172 TL'ye kadar düştü.
Hisse senedindeki bu değer yazının yazıldığı an baz alınarak konulmuştur.


Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version