Canlı Yayında Bitcoin AL-SAT Challenge ❗❗❗

Bugün saat 19:50'de canlı yayın başlayacak ve saat 20:00'yi gösterdiğinde Icrypex'in desteğiyle tam 1 Bitcoin (BTC) satın alacağız! Satın aldığımız 1 Bitcoin'i tam 20 dakika canlı yayında satacağız. 

Tamamen deneysel olan bu çalışmadan eğer ki kâr elde edebilirsek bu kârı sizlerle paylaşacağız. Sen de bu heyecana ortak olmak ve kazanma ihtimalimiz olan kârı seninle paylaşmamızı istiyorsan aşağıdaki formu doldurmayı ve canlı yayını kaçırmamak için vereceğimiz linkten canlı yayın için hatırlatıcı oluşturmayı unutma!


Akşam görüşürüz!

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version