Günün En Çok Kazanan ve Kaybeden Kripto Paraları! (7 Ocak 2020)

CoinMarketCap verilerine göre bugün yani 7 Ocak 2020 tarihine göre günün en çok kazanan ve kaybeden kripto paralarını sıraladık.

Her ne kadar Bitcoin (BTC)'in yükseliş haberi konuşulsa da günün en çok kazanan kripto parası olmayı başaramadı. CoinMarketCap verilerine göre günün en çok kazanan coin'leri, BitBall (%150.10), Cappacity (%80.38), Experty (%48.17), Curio (%46.66) ve Tap (%42.69) gibi projeler olsa da kaybeden coin'leri ise Akropolis (%-29.76), IONChain (%-26.34), Fortem Capital (%-23.63), Dignity (%-22.24) ve eXPerience Chain (%-21.71) oldu.

Daha uzun liste için aşağıya bakabilirsiniz:

Günün En Çok Kazananları

Günün En Çok Kaybedenleri

Telegram'dan bizi takip etmeyi unutmayın!

Telegram Haber: https://t.me/KriptoSozlukTVHaber
Telegram Kripto Sözlük: https://t.me/KriptoSozlukTV
Telegram Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri: https://t.me/KriptoSozlukTVPiyasaMuhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version