YouTube Kripto Para Videolarını Kaldırıyor ❗❗❗

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan Google'a ait Youtube, içerik oluşturucularına herhangi bir uyarıda bulunmaksızın kripto paralarla ilgili birkaç videoyu kaldırıyor! Kripto Sözlük olarak bizim kanalımızda herhangi bir içeriğin kaldırılması şu an gerçeklemiş olmasa da, bizleri Youtube dışında da takip etmeye davet ediyoruz. Aşağıdaki linklerden bizleri takip edebilirsiniz!

Kripto Sözlük Telegram: https://t.me/KriptoSozlukTV
Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri (Telegram): https://t.me/KriptoSozlukTVPiyasaMuhabbeti
Kripto Sözlük Haber Telegram: https://t.me/KriptoSozlukTVHaber
Twitter: https://twitter.com/KriptoSozlukTV
Twitter (Eren Caner): https://twitter.com/ErenCaner
Facebook: https://www.facebook.com/KriptoSozlukTV

YouTube, kripto para birimi ile ilgili videoları platformundan kaldırdığı için birçok eleştiriyle karşı karşıya. Bu videoların "zararlı veya tehlikeli içerik" ve "yasal düzenlemelere tabi ürünlerin satışı" gibi ihlallerde bulunduğunu belirtiyor.


YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version