Bitcoin'de 5 Haneli Rakamlar Geri mi Geliyor? Bitcoin Yarılanması Yaklaşıyor!

Bitcoin halving yani Bitcoin yarılanması, fiyat olarak bir artacak mı yoksa düşecek mi tartışmaları halving zamanı yaklaştıkça git gide artıyor. Ünlü kripto analistlerinden olan Philip Swift’in fikrine göre, önümüzdeki yıl gerçekleşecek olan yarılanmanın piyasaya olumlu bir etki yapacağı tahmin ediliyor. Yarılanma sonucunda Bitcoin fiyatı beş haneli rakamlara çıkacağı belirtiliyor.

Boğalar Geri Gelebilir!

Bitcoin'in son zamanlarda fiyatı ortalama 7.000 dolar bandında kalmış durumda. Analistler bu durumu konsolidasyon süreci olarak görüyor. Bunların yanı sıra geçtiğimiz hafta BTC fiyatı pump dump olarak nitelendirilen ani yükseliş ve düşüşler yaşamıştı.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version