XRP'nin Piyasa Değeri 790 Milyon Dolar Düştü! Analistler Ne Diyor?

Kripto para piyasasında düşüş eğilimi olduğu gibi Ripple (XRP)'ın da fiyatı düşüş eğilimine devam ediyor.

CoinGecko’ya göre, yazının yazıldığı sırada üçüncü en büyük kripto para birimi 0.2121 dolar seviyelerinde geziyordu.

Ripple'ın Piyasa Değerinde Düşüş

Son 24 saatte, XRP’nin piyasa değeri 790 milyon dolar düştü ve 9.87 milyar dolardan 9.08 milyar dolara geriledi.

Analistler geçtiğimiz hafta değerinin yüzde 19'unu kaybetmiş olan XRP'nin tabanını izlemeye çalışıyorlar.

DonAlt, Twitter'daki 124 bin takipçisine, XRP'nin şimdi 2018 Ekim ayına kadar uzanan yeni bir destek seviyesine yaklaştığını söyledi.
"0.30 dolar oldukça önemliydi, umarım 0.19 dolar da olur. XRP/USD'deki fiyat hareketi olağandışı bir biçimde teknik bir hareket."

Analist, Ripple'ı uzun süre elinde tutmakla ilgilenen yatırımcılarına 0.16 dolar işaretindeki bir girişi hedeflediğini belirtti.
XRP'nin margin ticareti ile ilgilenenlerin 0.33 dolarlık bölgede fiyatlara girmek istediklerini ancak fırsat almadıklarını düşünüyorum. XRP tokenlarını uzun süre satın almak isteyenler 16-20 dolar aralığında yer alıyor. Bitcoin’in 4 bin 800 dolarlık kısa bir hedefi var.

Bir diğer analist Magic, 68 bin 853 takipçisine XRP’nin bir sonraki sıçramadan 0.15 dolara düşebileceğini söyledi.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version