Uyarı❗ Kripto Sözlük Adına Sahte Mailler Atılıyor

Telegram kanalımızda bir kullanıcımızın paylaştığı ekran görüntüsü üzerine ortaya çıkan sahte mailler konusunda Kripto Sözlük takipçilerimizi bu konuda dikkat etmeleri konusunda uyarmak istedik.

Aşağıdaki görüntüsünde de göreceğiniz gibi, Kripto Sözlük adının bir benzeri kullanılarak Youtube abonelerimizi dolandırma amaçlı e-mailler atılıyor. Google Translate ile Türkçeleştirildiği belli olan bu mailler asla tarafımızca atılmayıp Kripto Sözlük'ün sadece kriptosozluktv@gmail.com ve kriptosozluktvpress@gmail.com mail adresleri vardır. Lütfen bu tür maillere itibar göstermeyiniz.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version