Bitcoin’in Fiyatı Kritik Seviyede! Hangi Altcoin'lerin Fiyatı Sert Şekilde Değişecek?

Bitcoin ve altcoin'ler birkaç gündür yaşanan düşüşler ile sallanıyor! Fiyat düşüşleri devam edecek mi? Detaylar haberimizin devamında.

Bitcoin Türkiye saati ile 17:50'de 7.247 dolar seviyelerinde. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin'de yaşanan satış baskısı, fiyatı 7000 dolar seviyelerine kadar düşürdü. Başta Bitcoin olmak üzere, Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP); yaşadığı düşüş ile yatırımcılarını epey tedirgin etti. Tüm yatırımcıların aklında olan soru ise Bitcoin ve altcoin'lerin düşüşe devam edip etmeyeceği.

Bitcoin’de yaşanan bu durumda yatırımcıların dikkat etmesi gereken konular neler? Litecoin, Ripple ve Ethereum’un seviyeleri ne olacak?
Güncel destek ve direnç noktaları neler?
Icrypex'in yeni videosunda tüm detayları bulabilirsiniz.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version