Binance, Euro Desteği Getirdi!

Bitcoin ve birçok kripto paralar konusunda dünyanın en büyük borsası olan Binance, artık Euro para birimini desteklediğini açıkladı! Binance'ın CEO'su Changeng Zhao’ya (CZ) göre, Binance borsası artık 4 adet para birimine sahip; Euro (EUR), Ukrayna Grivnası (UAH), Nijerya Nairası (NGN) ve Rus Rublesi (RUB).

Binance ayrıca, CZ’nin Twitter’da haberi tweet atmasından birkaç saat önce ise Ukrayna Grivnası (UAH) için fiat kapısını  Binance kullanıcılarına açtı. Binance Borsasının CEO'su CZ'ye göre, dijital varlıklar için düzenleyici çerçevesini tasarlama konusunda Ukrayna ile  işbirliği yapacak. CZ, yakın zamandaki Kiev ziyareti sırasında, Ukrayna hükümetiyle de görüşme planlıyor.

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version