Kripto Paralara Milyonlarca Dolar Akıyor! Peki Hangi Paradan Kripto Paraya Akış En Çok?

Kriptosozluktv.com - 14 Nisan 2022 tarihinde baktığımızda son 24 saatte kripto paralara en çok Güney Kore Wonu (KRW)'den aktığını görüyoruz.

Metriklere baktığımızda son 24 saatte Güney Kore Wonu (KRW)'den kripto paralara 227.1 milyon dolarlık bir para akışı görüyoruz. 227.1 milyon dolardan 50.4'ü milyon doları Bitcoin'e, 61 milyon doları Bitcoin'e ve oradan ise ETH'e 48.4 milyon dolar para kayıyor. Ardından 30.7 milyon dolar BNB, 27 milyon dolar XLM ve ardından XRP, KLAY ve ETC geliyor.

2. sırada ise Amerikan Doları (USD)'ndan kripto paralara 34.7 milyon dolarlık bir para akışı görüyoruz. 34.7 milyon dolardan 16.3 milyon doları BTC'ye bir para akışını görüyoruz.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version