217 Milyon Dolara Yakın Kayıp Var! Bitcoin, ETH, LUNA ve Daha Fazlası

bitcoin long short
Bitcoin ve diğer altcoin'lerin hafif düzeltmelerle birlikte Long ve Short'ların olduğu kaldıraç piyasasında REKT (iflas) son 24 saatte 216.71 milyon dolara ulaştı. Kaldıraçlı piyasanın aşırı riskli olması ve kripto paraların yüksek seviyede volatil bir piyasa olmasından kaynaklı likidasyon çok fazla olmakta.

Son 24 saatte ise kaldıraç piyasasında işlem yapanların en çok likidite olduğu kripto paralarda lider altcoin Ethereum 98.21 milyon dolar rekt ile lider konumda. ETH'yi ise piyasa değeri bakımından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin 77.66 milyon dolarla takip ediyor. BTC'yi ise 5.79 milyon dolarla LUNA takip ediyor.

En çok likidite olunan diğer kripto paralarda (son 24 saat) ise SOL, XRP, AVAX, DOTGALA, FTM, ADA, UNI ve son olarak FIL geliyor.

Bitcoin ödülü için üye ol:
https://bit.ly/IcrypexDeneyimveBilgiLinki

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version