Monster Galaxy Listeleniyor! Bybit, GGM Token'ı Launchpad'te Listeleyeceğini Duyurdu

Monster Galaxy Bybit Launchpad’de Listeleniyor

Kripto varlık ekosisteminde şimdiye kadar en güçlü trendlerden biri olarak 2021 yılına damga vuran NFT’ler, GameFi konsepti kapsamında oyna-kazan (Play to earn) modellerinde geniş bir kullanım alanı buldu. Oyna-kazan modellerinin geçtiğimiz aylarda güçlü bir trende dönüştüğünü söylemeden geçemeyiz.

Pokemon ve Monster Hunter oyunlarından ilham alan ve kullanıcılarına canavarların büyülü dünyasında oynayıp eğlenirken kazanç sağlayabilecekleri, NFT ve “Galaxy Gem” (GGM) token tabanlı bir oyna kazan modeli sunan Monster Galaxy, Bybit hesabında BIT tutan kullanıcılara Bybit Launchpad platformunda 18 Ocak 2022 Salı günü saat 06:30’da arz ediliyor.


Partnerleri arasında Animoca Brands’in de bulunduğu Monster Galaxy, oyun ve anime sektöründe oldukça deneyimli bir ekip tarafından geliştirilmiştir.


Bybit Launchpad’de mevcut toplam arz, lansman gününde 10.000.000 GGM token olacağından Launchpad’e çok sayıda kişinin katılması bekleniyor.

 

Monster Galaxy Launchpad Etkinliğine Katılanlara 10.000 GGM Airdrop ve Apple Watch Series 7


Bybit, GGM tokeninin Bybit Launchpad’de kullanıcılara sunulmasını kutlamak için Türkiye'deki kullanıcılarına muhteşem ödüller veriyor. 


Monster Galaxy Launchpad etkinliğine katılan tüm Bybit kullanıcıları, Launchpad’den alacakları GGM tokenlere ek olarak 10.000 GGM değerindeki Airdrop’u paylaşacak ve 1 adet Apple Watch Series 7 için şanslı çekilişe katılmaya hak kazanacak. 


Muhteşem ödüller için kullanıcıların Bybit’in ilgili etkinliğinin paylaşıldığı blog sayfasından “Hemen Katılın” butonuna tıklamaları ve Launchpad’e katılmaları gerekmektedir.

 

13 Ocak 2022’de Cüzdanınızda BIT Olsun


Bybit Launchpad’de kullanıcılarına sunacağı GGM token'ı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Bybit; 13 Ocak 2022 (03.00) - 18 Ocak 2022 (02.59) tarihleri arasında cüzdanlardaki BIT token bakiyesinin ortalaması alınarak kişi başı maksimum 14.000 GGM alımını mümkün kılacağını duyurdu. 


18 Ocak 2022 saat 06.30’da ise Launchpad sayfasından Launchpad’e katılım için BIT token yatırma işlemi açılacak ve aynı gün saat 14.00’de GGM token'lerı dağıtılacak. Saat 15.00’te ise GGM token Bybit Spot piyasasında listelenecek ve bütün Bybit kullanıcıları token ile alım-satım yapabilecek!

 

Bybit: 7/24 kesintisiz işlem deneyimi


Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor.


Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında ulaşabildikleri ifade ediliyor.


Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesi olduğunu düşünen Bybit, güvenlik alanına bütçesinin yüzde 25'ini ayırdığı aktarılanlar arasında.

Bybit Hakkında

Küresel bir kripto para işlem platformu olan Bybit, Mart 2018’de kripto para yatırımcılarının ultra hızlı eşleşen bir motor, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteği bulabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve bulut madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor ve gelişmekte olan dijital varlık sınıfı için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor.

Daha fazla bilgi için:

İnternet Sitesi: https://www.bybit.com/tr-TR/

Twitter: https://twitter.com/BybitTurkiye

Telegram: https://t.me/BybitTurkish

Instagram: https://www.instagram.com/bybitturkiye/

Destek: support@bybit.com

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version