Bu 12 Kripto Parada Son 24 Saatte 332 Milyon Dolardan Fazla Kayıp!

17 Kasım bitcoin long short rekt
Bitcoin ve diğer altcoin'lerin hafif düzeltmelerle birlikte Long ve Short'ların olduğu kaldıraç piyasasında REKT (iflas) son 24 saatte 332.51 milyon dolara ulaştı. Kaldıraçlı piyasanın aşırı riskli olması ve kripto paraların yüksek seviyede volatil bir piyasa olmasından kaynaklı likidasyon yani para kayıpları çok fazla olmakta.

Son 24 saatte ise kaldıraç piyasasında işlem yapanların en çok likidite olduğu kripto paralarda lider Altcoin 123.48 milyon dolar rekt ile lider konumda. ETH'yi ise piyasa değeri bakımından lider kripto para birimi Bitcoin 94.9 milyon dolarla takip ediyor. BTC'yi ise 13.95 milyon dolarla SAND takip ediyor.

En çok likidite olunan diğer kripto paralarda (son 24 saat) ise SOL, MANA, LTC, AVAXDOT, XRP, GALA, SHIB ve son olarak BNB geliyor.

Ayrıca; MANA Listeleniyor! 15 Borsa Listeleme Haberi!

Bitcoin long short rekt

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version