Tam 425 Milyon Dolar Kayıp İle Son 24 Saatte En Çok Kaybettiren Kripto Paralar!

kripto para kripto sözlük long short
Bitcoin ve diğer altcoin'lerin hafif düzeltmelerle birlikte Long ve Short'ların olduğu kaldıraç piyasasında REKT (iflas) son 24 saatte 425.09 milyon dolara ulaştı. Kaldıraçlı piyasanın aşırı riskli olması ve kripto paraların yüksek seviyede volatil bir piyasa olmasından kaynaklı likidasyon çok fazla olmakta.

Son 24 saatte ise kaldıraç piyasasında işlem yapanların en çok likidite olduğu kripto paralar ise; 233.03 milyon dolar rekt ile lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), hemen ardından 126.74 milyon dolar rekt ile piyasa değeri bakımından en büyük altcoin Ethereum gelirken ETH'yi ise 12.98 milyon dolar ile SOL ve 4.61 milyon dolar rekt ile DOT takip ediyor.

En çok likidite olunan diğer kripto paralarda (son 24 saat) ise LUNABNBXRP, ADA ve son olarak LTC geliyor.

bitcoin long short

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version