Piyasada 334 Milyon Dolarlık Kayıp! Listede SOL, ADA, ALGO ve Daha Fazlası Var!

bitcoin long short
Bitcoin ve diğer altcoin'lerin hafif düzeltmelerle birlikte Long ve Short'ların olduğu kaldıraç piyasasında REKT (iflas) son 24 saatte 334.2 milyon dolara ulaştı. Kaldıraçlı piyasanın aşırı riskli olması ve kripto paraların yüksek seviyede volatil bir piyasa olmasından kaynaklı likidasyon çok fazla olmakta.

Son 24 saatte ise kaldıraç piyasasında işlem yapanların en çok likidite olduğu kripto paralarda lider kripto para birimi 100.85 milyon dolar rekt ile lider konumda. BTC'yi ise piyasa değeri bakımından en büyük altcoin olan Ethereum 73.78 milyon dolarla takip ediyor. ETH'yi ise 56.01 milyon dolarla SOL takip ediyor.

En çok likidite olunan diğer kripto paralarda (son 24 saat) ise XRP, FTM, ADA, FIL, NEAR, ALGO ve son olarak FTM geliyor.

Ayrıca; 5 Listeleme, 2 Burn Haberi! Yarın Bu 24 Kripto Paraya Dikkat!

bitcoin rekt

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version