Düne Göre Kayıplar Daha Az! 146 Milyon Dolarlık Kayıpla Listede DOT, ADA, SOL ve Daha Fazlası Var!

bitcoin haberleri
Bitcoin ve diğer altcoin'lerin hafif düzeltmelerle birlikte Long ve Short'ların olduğu kaldıraç piyasasında REKT (iflas) son 24 saatte 146.66 milyon dolara ulaştı. Düne göre (670.46 milyon dolar) epey düşük seviyede kaldı. Kaldıraçlı piyasanın aşırı riskli olması ve kripto paraların yüksek seviyede volatil bir piyasa olmasından kaynaklı likidasyon çok fazla olmakta.

Son 24 saatte ise kaldıraç piyasasında işlem yapanların en çok likidite olduğu kripto paralarda lider kripto para birimi 63.35 milyon dolar rekt ile lider konumda. BTC'yi ise piyasa değeri bakımından en büyük altcoin olan Ethereum 18.49 milyon dolarla takip ediyor. ETH'yi ise 12.89 milyon dolarla SOL takip ediyor.

En çok likidite olunan diğer kripto paralarda (son 24 saat) ise XTZ, DOTXRP, LTC, ATOM ve son olarak ADA geliyor.

Ayrıca; 5 Listeleme, 2 Burn Haberi! Yarın Bu 30 Kripto Parada Gelişme ve Etkinlikler Var!

bitcoin haberleri

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version