Dikkat! Bu 15 Kripto Para Biriminde Düzeltme İhtimali Olabilir!


Kriptosozluktv.com - Bitcoin fiyatı 14 Nisan'da 64.865 dolara kadar yükseldikten sonra kademeli olarak düşüş yaşamıştı. BTC fiyatı anlık olarak 37.118 dolar civarında hareket ediyor.

Yazının yazıldığı sırada son 24 saatte en çok yükselen 15 kripto para birimini Kripto Sözlük olarak sizler için sıraladık. Son 24 saatte en çok yükselen 15 kripto para birimi, %100 olmamakla birlikte düzeltme yaşayabilir. Ancak kesinlikle alın veya satın yönünde bir yatırım tavsiyesi değildir, kendi araştırmanızı yaparak aklınıza yatıyorsa işlem yapın. Çünkü kripto paralarda bir kesinlik yoktur.

Kripto Sözlük takipçileri için Messari verilerine göre, tüm zamanların en yüksek fiyatları (ATH)'na en yakın seyreden 15 kripto para birimini sıraladık. On beş kripto para birimi aşağıdaki gibi:

Birinci sırada son 24 saatte %93.18'lik büyümesiyle ValueCyberToken (VCT) geliyor, ikinci sırada ise ABBC Coin (ABBC) %47.64'lük bir büyümeyle gelirken üçüncü sırada ise kripto para birimi Primas (PST) %46.22'lik bir yükselişle geliyor. Primas coin'i ise listemizin dördüncü sırasında %44.49'luk yükselişle MUSE (MUSE) takip ederken beşinci sırada %41.16'lık büyümesiyle Electrify.Asia (ELEC) geliyor.

Son 24 saate en çok yükselen 6. kripto para birimi ise Bankera (BNK) %39.31'lik yükselişiyle geliyor. 7. sırada %34.66'lık büyümeyle FlypMe (FYP) gelirken onu 8. sıradaki kripto para birimi %32.77'lik bir yükselişle Neurotoken (NTK) takip ediyor. 9. sıradaki kripto para birimi ise %30.15'lilk büyümesiyle Omnitude (ECOM).

Listemizin onuncu sırasında yani son 24 saatte en çok yükselen 10. kripto para birimi %29.73'lük yükselişiyle kripto para birimi PlanetCoin (PLANET) geliyor.

Messari tarafından alınan detaylı listenin devamında ise 11'den 15'e kadar sırayla Kyber Network (KNC), popüler kripto para birimi Dogecoin (DOGE), Base Protocol (BASE), Plasma Finance (PPAY) ve son olarak Curve (CRV) geliyor.

Messari tarafından alınan detaylı listeye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

messari

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version