Dikkat! Bu 15 Kripto Para Biriminde Düzeltme İhtimali Olabilir!

ath kripto paralar

Kriptosozluktv.com - Bitcoin fiyatı 14 Nisan'da 64.865 dolara kadar yükseldikten sonra kademeli olarak düşüş yaşamıştı. 46.972 dolara kadar düşen BTC fiyatı, yazının yazıldığı sırada 57.200 dolar civarında işlem görüyor.

Yazının yazıldığı sırada tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) en yakın işlem gören 15 kripto para birimini Kripto Sözlük olarak sizler için belirli aralıklarla sıralıyoruz. Son birkaç saat içerisinde ATH yapmış ya da ATH seviyesine oldukça yakın 15 kripto para birimi, %100 olmamakla birlikte düzeltme yaşayabilir. Ancak kesinlikle alın veya satın yönünde bir yatırım tavsiyesi değildir, kendi araştırmanızı yaparak aklınıza yatıyorsa işlem yapın. Çünkü kripto paralarda bir kesinlik yoktur.

Kripto Sözlük takipçileri için Messari verilerine göre, tüm zamanların en yüksek fiyatları (ATH)'na en yakın seyreden 15 kripto para birimini sıraladık. On beş kripto para birimi aşağıdaki gibi:

Birinci sırada son 24 saatte %14.36'lık büyümesiyle Kleros (PNK) geliyor, ikinci sırada ise Waves Enterprise (WEST) %5.61'lik bir büyümeyle gelirken üçüncü sırada ise kripto para birimi AMP (AMP) %14.30'luk bir yükselişle geliyor. AMP coin'i ise listemizin dördüncü sırasında %17.02'lik yükselişle Zilliqa (ZIL) takip ederken beşinci sırada %24.75'lik büyümesiyle Ethereum Classic (ETC) geliyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yakın işlem gören 6. kripto para birimi ise son Spartan Protocol Token (SPARTA) geliyor. 7. sırada %2.50'lik büyümeyle pNetwork (PNT) geliyor. 8. sıradaki kripto para birimi ise %6.91'lik bir yükselişle Wrapped Nexus Mutual (WNXM) olurken onu 9. sıradaki kripto para birimi Burger Swap (BURGER) takip ediyor.

Listemizin onuncu sırasında yani ATH seviyesine yakın hareket eden 10. kripto para birimi ise son 24 saatte %4.08'lik yükselişiyle kripto para birimi FTX Token (FTT) geliyor.

Messari tarafından alınan detaylı listenin devamında ise 11'den 15'e kadar sırayla popüler kripto para birimi Cardano (ADA), Telcoin (TEL), 1inch (1INCH), popüler kripto para birimi UTRUST (UTK) ve son olarak Tokocrypto (TKO) geliyor.

Messari tarafından alınan detaylı listeye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version