Son 24 Saatte En Çok Alınıp Satılan Kripto Paralar!

coingecko

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, son 24 saatte en çok alınıp satılan kripto paraların listesine baktığımızda birinci sırada piyasa değeri bakımından lider stabilcoin olan Tether geliyor. Ardından dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin, BTC'yi ise Ethereum takip ediyor.

Son 24 saatte en çok hacme sahip kripto paralarda 4. sırada ise son günlerin en popüler kripto para birimlerinden dolan Dogecoin gelirken DOGE'u Ripple'ın XRP'si takip ediyor. 6. sırada ise borsa coin'lerinden olan BNB geliyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

coingecko

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version