Bugün Bu 15 Kripto Para Birimine Dikkat! Bitcoin, Dogecoin, Ada, Link ve Daha Fazlası

kripto para

Kriptosozluktv.com - Bitcoin fiyatı 63.900 dolar civarında hareket ederken son günlerde altcoin'lerde ciddi yükselişler yaşandı. DOGE 0.14 doları geçti, ADA 1.50 dolara kadar ulaştı. LINK tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

Yazının yazıldığı sırada tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) en yakın işlem gören 15 kripto para birimini Kripto Sözlük olarak sizler için belirli aralıklarla sıralıyoruz. Son birkaç saat içerisinde ATH yapmış ya da ATH seviyesine oldukça yakın 15 kripto para birimi, %100 olmamakla birlikte düzeltme yaşayabilir. Ancak kesinlikle alın veya satın yönünde bir yatırım tavsiyesi değildir, kendi araştırmanızı yaparak aklınıza yatıyorsa işlem yapın. Çünkü kripto paralarda bir kesinlik yoktur.

Kripto Sözlük takipçileri için Messari verilerine göre, tüm zamanların en yüksek fiyatları (ATH)'na en yakın seyreden 15 kripto para birimini sıraladık. On beş kripto para birimi aşağıdaki gibi:

Birinci sırada son 24 saatte %5.88'lik büyümesiyle renBTC geliyor, ikinci sırada ise XinFin Network (XDCE) %34.97'lik bir büyümeyle gelirken üçüncü sırada ise kripto para birimi Decred (DCR) %4.46'lık bir yükselişle geliyor. Decred coin'i ise listemizin dördüncü sırasında %25.15'lik yükselişle ThorChain (RUNE) takip ederken beşinci sırada %10.60'lık büyümesiyle FTX Token (FTT) geliyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yakın işlem gören 6. kripto para birimi ise son Wrapped Bitcoin (WBTC) %6.30'luk yükselişiyle gelirken, 7. sırada %19.53'lük büyümeyle VeChain (VET) geliyor. 8. sıradaki kripto para birimi ise %16.53'lük bir yükselişle popüler kripto para birimi Cardano (ADA) olurken onu 9. sırada piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) %10.18'lik bir yükselişle takip ediyor.

Listemizin onuncu sırasında yani ATH seviyesine yakın hareket eden 10. kripto para birimi ise son 24 saatte %5.87'lik yükselişiyle lider kripto para Bitcoin (BTC) geliyor.

Messari tarafından alınan detaylı listenin devamında ise 11'den 15'e kadar sırayla SyncFab, Horizen (ZEN), Chainlink (LINK), Elon Musk ile adı sıkça anılan ve şaka amaçlı çıkmış Dogecoin (DOGE) ve son olarak Rocket Pool geliyor.

Messari tarafından alınan detaylı listeye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version