Icrypex'ten ETH ve ERC-20 Transferleri Hakkında Önemli Duyuru!

Icrypex'ten ETH ve ERC-20 Hakkında Önemli Duyuru

Kripto para piyasası bugün çalkantılı bir süreçten geçiyor. Ethereum - ERC-20 tabanlı kripto paralarda yaşanan transfer sorunlarından dolayı birçok borsa zor durumlar yaşadı. Türk kripto para borsalarından olan Icrypex, konuyla alakalı kullanıcıları için önemli bir duyuruda bulundu.

Ethereum - ERC-20'de yaşanan aşırı yoğunluktan dolayı Icrypex'te  transferlerde yaşanabilecek yavaşlığın borsa ile ilgili olmadığın, Ethereum ve ERC-20'den kaynaklı olduğuna dair önemli bir duyuruda bulundu.


Icrypex'in açıklamaları şu şekildeydi:

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version