Max Keiser: Asya Sermayesi Bitcoin'e Kaçıyor!

Max Keiser: Asya Sermayesi Bitcoin'e Kaçıyor!

Lider kripto para birimi olan Bitcoin (BTC)'nin büyük destekçilerinden biri olan Max Keiser, Bitcoin'in (BTC) ağustos ayında 2020 yılı için rekor seviyeye ulaşmasının en büyük sebeplerinden birinin Asya sermayesinin Bitcoin'e kaçtığını iddia etti. Ayrıca Max Keiser, Asya'da yükselen gerilimlerin Bitcoin'i 12 bin dolara taşıyan rallinin sebeplerinden biri olduğunu da düşünüyor.

Bitcoin destekçisi Keiser, 10 Ağustos tarihli gönderisinde Bitcoin'in uluslararası arenada yüklü miktarda para taşımak için önemli bir yöntem olduğunu ifade etti. Max Keiser'a göre Asya'da bazı insanlar, jeopolitik gerilimler piyasaları etkileme riski taşıdığı için paralarını Asya kıtasından dünyanın başka yerlerine taşımak için Bitcoin kullanıyor. Keiser, "Sermaye, Bitcoin ekspresiyle Asya'dan kaçıyor." şeklinde ifadede bulundu.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version