EOS'ta Neler Oluyor?

EOS'ta Neler Oluyor?
EOS yine hareketli ortalamalardan geri döndü. Bu, ayıların bu direnci agresif bir şekilde savunduğunu göstermektedir. Dirençten tekrar tekrar kırılmamak, kısa vadeli yatırımcılar tarafından long pozisyonların tasfiyesine neden olacak.

CoinMarketCap verilerine göre dünyanın en büyük 9. kripto para birimi olan EOS 2,3314 dolardan kritik desteğe sürükleyebilir. Bu destek 6 Nisan'dan bu yana ikna edici bir şekilde ihlal edilmediğinden, boğaların bu seviyeleri bir kez daha savunması muhtemel.

Bununla birlikte, satış ivme alır ve EOS / USD paritesini 2.3314 $'ın altına düşürürse, yeni bir düşüş eğilimi olması muhtemel. Aşağı yönde bir sonraki kilitdestek 2 dolar ve sonrasında ise 1.80 dolar.

Parite mevcut seviyelerden veya 2.3314 dolardan dönüp hareketli ortalamaların üzerine çıkarsa bu olumsuz görünüm geçersiz kılınacak.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version