Ethereum'da Hedef 150 Dolar mı?

Ethereum (ETH) 120 dolara kadar düşüş gerçekleştiği haftada iyi bir ivme yakalayarak 130 dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı. Bu artış sonucunda ETH, ABD Doları karşısında 23 Aralık 2019 Pazartesi günü sabah saatlerinde 132 dolar, şu anda ise ortalama 128 dolar civarında seviyesinde seyrediyor.
Ethereum’da kritik seviye 150 Dolar. Yükselişin devamını bekleyen yatırımcılar ve analistlere göre 150 dolar noktası kırılmalı.
Ethereum (ETH)'un yanı sıra Bitcoin fiyatı da yazının yayımlanma saatinde yüzde 5 artış gösterdiği gözüküyor. Eğer bu yükseliş sürerse BTC, tekrardan 8.000 Dolar seviyelerini görebilir.
Ethereum fiyatının yükselmesi ve Bitcoin'in %5 gibi bir değer kazanması ile birlikte diğer altcoinlerde yükselişe geçti. Ethereum, yükseliş trendine girmiş gözüküyor. Bu yükseliş bu ivme ile ilerlerse 150 dolar hedefine ulaşması içten bile değil.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version