Piyangodan Para Kazandı, Bitcoin Aldı!

Amerika Birleşik Devletleri'nde piyangodan 500.000 Dolar kazanan talihli kazandığı ve paranın yarısını ile Bitcoin satın aldığını açıkladı!
Illinois’te düzenlenen bir piyango organizasyonundan 500.000 dolar kazanan Amerikalı talihli bu paranın yarısıyla Mayıs ayında Bitcoin (BTC) aldığını açıkladı. Reddit'te yapılan bir paylaşım üzerine ortaya çıkan durum, talihliye yüzde 75’lik bir kazanç sağlamış olabilir. Amerika’daki şans oyunları vergisi göz önünde bulundurulduğunda eline yaklaşık 357.000 dolar geçen talihli, bu paranın yarısına, yani 178.500 dolarla Bitcoin aldı.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version