Ethereum'un CEO'sundan Büyük Hedef: 3000! İstanbul Güncellemesi Hazır!

Ethereum'un CEO’su Vitalik Buterin, İstanbul Hard Fork ile gelen güncellemeler hakkında attığı bir tweet ile açıklamalarda bulundu. İstanbul güncellemesi konusunda her şeyin artık hazır olduğunu ve Aralık ayında işlemlerin gerçekleşeceğinin sinyallerini verdi.
2014 yılında, Ethereum’un karşılaştığı en önemli sorunlarından oluşan bir listeyi yayınlayan Vitalik Buterin, bu listeyi de güncellemiş oldu. Ethereum'un kurucusu Buterin'in yaptığı açıklamada kripto para endüstrisinin, proof of stake ve yeni gizlilik özellikleri getirmeye çabaladıklarını söyleyerek değerini koruyan istikrarlı paralar oluşturduğunun altını çizdi. Vitalik Buterin’in listesinde, girişler, kriptografik gizleme, benzersiz kimlikler, merkeziyetçi başarı metrikleri ve itibari para sistemleri dahil olmak üzere birçok yeni madde var.
Ethereum'un kurucusu, sorunların çoğunun sistemden kaynaklandığını ve bu sorunların çözülmesi için ciddi mesafe kat ettiklerini sözlerine ekledi. Kullanıcı kaynaklı sorunların birçoğunun İstanbul güncellenmesi ile çözüme kavuşacak.

İyileştirmelerin sorunsuz bir şekilde sonuçlanması durumunda Ethereum’un, saniyede 3000 işlemi gerçekleştirebilecek duruma geleceğini söyledi.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version