Bitcoin ile Alışveriş Yapabileceğiniz Yerli ve Yabancı Siteler

Bu yazımızda Türkiye’de ve yurt dışında Bitcoin kabul eden yerli ve yabancı alışveriş siteleri hangileridir, sorunuza yanıt vermeye çalışacağız. Kripto varlıkların popülerliği ve kullanım alanı dünyada gün geçtikçe artmaktadır.

Bitcoin ile Alışveriş Yapabilir miyim?

Dünya çapında kripto varlıklar yaygınlaşmaya devam ediyor. Yalnız tüm bunların yanında insanların aklında hep bir soru beliriyor: "Bitcoin‘in bir param mı?" yoksa "Bir emtia mı?" Öyle bir döneme girdik ki, kripto paralar halkların saygınlığını çoktan kazanmaya başladı.
Ve evet, Bitcoin ile alışveriş yapabilirsiniz; paranın en temel özelliği satın alma aracı olarak kullanılmasıdır ve Bitcoin artık yavaş yavaş bu imkanı sağlamaya başlamıştır.

Bitcoin Kabul Eden Türk ve Yabancı Siteleri Hangileri?

Dünya‘nın En Populer Ekonomi Gazetesi bloomberg.com Yabancı
Küresel Yardım Kuruluşu savethechildren.org Yabancı
ABD Texas ‘da Bir Müze museumofthecoastalbend.org Yabancı
Bitcoin ile Pizza Alabilirsiniz pizzaforcoins.com Yabancı
Karaburun Apart Evleri adormo.com Türk
Uçak Kiralama avionejet.com Türk
Pan Etiket & Barkod Sistemleri panetiket.com Türk
WordPress Blog wordpress.com Yabancı
Windows Mağazaları microsoft.com Yabancı
OkCupid Online Arkadaşlık Sitesi okcupid.com Yabancı
Reddit Premium Üyelik reddit.com Yabancı
Türk İstanbul Avukat devrimbozkurt.av.tr Türk
CheapAir Online Otel & Uçak Bileti cheapair.com Yabancı
NewEgg Online Elektronik Mağazası newegg.com Yabancı
Seo Hizmetleri seoclerks.com Yabancı
NameCheap Domain Firması namecheap.com Yabancı
Barkod Etiket Alışveriş hepsibarkod.com Türk
Seyahat Firması airbaltic.com Yabancı
Polonya Havayolu Firması lot.com Yabancı
Değerli Metal Satıcısı europac.com Yabancı
Hollanda Menşeyli Ödeme Sistemi mollie.com Yabancı
Tokyo Merkezli Seyahat Firması flypeach.com Yabancı
Dünya ‘nın En Büyük Bilet ve Otel Acentası expedia.com Yabancı
Hazır Web Sitesi Paketi Satan İlk Türk Firması webkobi.com Türk
Dünya ‘nın En Büyük Elektronik Ticaret Şirketi shopify.com Yabancı
Düna ‘nın 1 Numaralı Online Oyun Platformu steampowered.com Yabancı
OverStock Firması overstock.com Yabancı
DELL Bilgisayar & Elektronik Firması dell.com Yabancı
TESLA tesla.com Yabancı
PureVPN Firması purevpn.com Yabancı
Türk İklimlendirme Firması turkvent.com.tr Türk
İlk Türk Alışveriş Sitesi barkodsepeti.com Türk
Uçak Bileti CheapAir.com, Yabancı
Uçak Bileti ABitSky.com,Yabancı

Bitcoin ile Alışveriş Yapabileceğiniz Türk Siteleri

1E1CONSULTİNG http://1e1consulting.com/tr/ TÜRK
3Dörtgen 3dortgen.com Türk
Adjans Dijital Agency adjans.com.tr Türk
Adres Bilgisayar adresbilgisayar.com Türk
Akademas/Eğitim akademas.com.tr Türk
Alan Adları alanadlari.com Türk
Ata Fırça atafirca.com Türk
Asker Mekanı askermekani.com Türk
Avionejet avionejet.com Türk
Biem Bilgisayar sedaelektronik.com Türk
Bilgi Sigorta bilgisigorta.com.tr Türk
Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri bilisimciniz.com Türk
Binbirçeşit binbircesit.com Türk
Bisuarıtma bisuaritma.com Türk
Boğaziçi Yağ Market yagburada.com Türk
Büron Mimarlık buronmimarlik.com.tr Türk
Cd Davetiye cddavetiye.com Türk
Coin Deposu coindeposu.com Türk
Dartes Kentsel Dönüşüm darteskentseldonusum.com Türk
db.company instagram/db.company Türk
Defter Sepeti Kırtasiye deftersepeti.com Türk
Demir Yapı İnşaat demiryapinsaat.com Türk
Doğan Perde doganperde.com Türk
Dr. Ali ÖZGÜR homeopatinedir.com Türk
desteğini açmalısınız Ekovizyon ekovizyon.com.tr Türk
Eksper Hukuk Danışmanlık eksperhukuk.com Türk
Elit Dalış Merkezi elitedivingcentre.com Türk
Enfes Butik instagram.com/enfes.butik.k Türk
Ertesi gün kapında ertesigunkapinda.com Türk
Hızlı Tech fasttech.com Türk
Han Bilgisayar & Danışmanlık ikincielegel.com Türk
Hasret Kırtasiye facebook.com/hasretkitapevi Türk
İnci Kitap incikitap.com Türk
Internetq internetq.com Türk
İstasyon Eczanesi facebook/istasyoneczanesi Türk
Ivmech Mekatronik ivmech.com Türk
Karaburun Apart Houses adormo.com Türk
Karofis karofis.com.tr Türk
Pomeranya köpeği loulou.com.tr Türk
m2o Mirarlık ve Tasarım m2o.com.tr Türk
Mercury Design Dijital Web S. merkurdesign.com Türk
Miavita Gayrımenkul miavita.com.tr Türk
My Grup Sigorta mygrupsigorta.com Türk
Online Oyun Alemi onlineoyunalemi.com Türk
Platin Market platinmarket.com Türk
Propaganda Yayınları propagandayayinleri.net Türk
put.io pu.io Türk
Reset OTB Reklam Ajansı kivancilisulu.com Türk
Sanat galery sanatgallery.com Türk
Sandalye Keyfi sandalyekeyfi.com Türk
Sandviç Panel sandvicpanel.co Türk
Saydam Bilişim saydambilisim.net Türk
Sunucu Alt serversub.com Türk
Taft Kahve taftcoffee.com Türk
Çeviri Genie translationgenie.com Türk
Türkeli Medya turkelimedya.com.tr Türk
Verim Reklam Dijital Baskı Merkezi verimreklam.com Türk
Sanal Dijital Medya virtualdigitalmedia.com Türk
Zihni Müzik zihni.com Türk
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski