IDEX, Crypto.com'da Listelendi! IDEX Nedir?

idex cryptocom'da listelendi

Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:

Crypto.com, gün geçtikçe popülerliği artarken yeni kripto para birimlerini listelemeye devam ediyor. Crypto.com, bugün ise son günlerde adını oldukça duyguğumuz IDEX coin'i listelediğini duyurdu.

Idex (IDEX Crypto.com Borsasında Listelendi! IDEX Nedir?

IDEX, geleneksel order book performansı ve özellikleri ve otomatik bir piyasa yapıcının (AMM) güvenlik ve likiditesi ile en iyi merkezi ve merkezi olmayan borsaları harmanlayan ilk Hibrit Likidite DEX'i olduğu ifade edilmektedir. Kullanıcılar, emir vermek veya iptal etmek için ek ağ maliyetleri ödemek zorunda kalmama avantajından yararlanır. Yerleşimler ayrıca gerçek zamanlı olarak işlenerek gelişmiş ticarete olanak tanır. IDEX, IDEX merkezi olmayan değişime güç veren bir Ethereum token'ıdır. IDEX sahipleri, protokolü güvence altına almaya ve ödüller kazanmaya yardımcı olmak için token'ları stake edebildiği de aktarılanlar arasında.

Crypto.com'da listelenen IDEX'e kullanıcılar uygulamadan ulaşabiliyor.

Crypto.com'a buradan üye olabilirsin:

https://crypto.com/exch/kriptosozluk

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.