ABD Los Angeles'taki Staples Center Arena'nın Adı Crypto.com Oluyor

Staples Center'ın adı Crypto.com Oluyor
Lakers, Clippers, Kings ve Sparks'ın evi olan ABD Los Angeles şehir merkezindeki spor arenası, kripto para platformu ile arenanın sahibi ve işletmecisi AEG arasındaki anlaşma uyarınca 20 yıl boyunca yeni adı taşıyacak. Crypto.com, isim hakları için 700 milyon dolardan fazla ödedi ve bu da onu spor tarihinin en büyük isimlendirme anlaşmalarından biri haline getirdiği ifade ediliyor.

Yapılan basın açıklamasına göre Los Angeles'taki Staples Center arenasının adı 25 Aralık'ta Crypto.com Arena olarak değiştirilecek.

Arenanın yeni logosu 25 Aralık'ta Lakers'ın Brooklyn Nets'e ev sahipliği yaptığı maçta çıkacak ve Haziran 2022'ye kadar Staples Center tabelalarının tamamı yeni isimle değiştirilecek.

700 milyon dolarlık rakam, anlaşmayı spor tarihinin en büyük isimlendirme anlaşmalarından biri yapıyor.

Crypto.com ayrıca anlaşma kapsamında Los Angeles Lakers ve LA Kings'in resmi ortağı olacak.

Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.