Holdex Finance Nedir? Piyasadaki İlk Dinamik DeFi Platformunun Ön Satışı Devam Ediyor

holdex finance
Piyasadaki ilk dinamik DeFi platformunun ön satışı devam ediyor - Holdex Swap

Yılın 3. çeyreğinde geliştirilmesi planlanan Holdex Finance WEB 2.0 Güncellemesi geldi. Bu güncelleme ile birlikte arayüz değişti ve Holdex Swap Test versiyonu aktif edildi.

Spekülasyonlara ve manipülasyonlara açık alışılagelmiş finans sektörünü değiştirmeyi amaçlayan Holdex Finance'ın ön satışı 20 cent fiyatla devam ediyor. Ön satış fiyatı 10 gün sonra 30 cent olacağı ve ekibin açıklamasına göre listeleme hedefinin ise 1 dolar olduğu söyleniyor.

Holdex Finance Nedir?

Holdex Finance'ın web sitesinde yazan bilgilere göre, Holdex Finance, Fin-Tech ve DeFi alanında, ana görevi kripto para birimlerinde son derece karlı ve güvenli yatırımlar için şeffaf ve merkezi olmayan bir platform oluşturmak olan yenilikçi bir teknoloji projesi olduğu söyleniyor. Otomatik çözümler ve benzersiz geliştirmeler sayesinde proje ekibi, riskleri ve kullanıcı hatalarının sayısını olabildiğince en aza indirmeyi amaçladığı ve sonuç, kripto yatırımcılarının daha da fazla kar elde etmesi hedefledikleri arasında.

Holdex Finance Web:

holdex finance

Holdex Finance ekibi tarafından yapılan açıklamaya göre;

"Bu platformun amacı, kripto para birimlerinde merkezi olmayan, şeffaf ve güvenli yatırımlar oluşturmaktır. En son teknolojiye sahip otomatik çözümler ve benzersiz gelişmelerle bütünleşen ekip, riskleri ve hataları azaltmayı başardı ve bunun sonucunda kripto yatırımcıları için daha fazla kar elde edildi. Bu platformun bir diğer özelliği de benzersiz bir token dağıtım tasarımına ve çiftçilik faydalarına sahip olmalarıdır. Kullanıcılar, H-APY tarayıcı ve H-ATB bot kullanılarak otomatik hale getirilecek her türlü işlemi ve yatırımı burada yapabilirler.

H-APY'ye gelmek USD madeni paralarından ve merkezi olmayan platformların evriminden faiz kazanmak isteyen herkes için açık ara en iyi çözüm. Başka bir H-ATB, işlerinin yanı sıra algoritmik kripto para birimi ticaretinden kâr elde etmek isteyenler için tasarlanmıştır. H-ATB, riski önemli ölçüde minimuma indirerek yatırımcıların karlarını maksimize etmelerini sağlar. Haklı olarak daha fazla işlemi eskisinden çok daha yüksek bir hızda kapsıyor ve ticareti sübjektif faktörlerden kurtararak kusursuz bir operasyon sağlıyor. Botları bile, duygusal karar verme, düşük üretkenlik ve hız ile ilgili faktörleri ortadan kaldıran insan yeteneklerini aşarak kripto pazarlarında sorunsuz ticaret sağlamak için tasarlanmıştır.

Ancak H-ATB'nin temel amacı, H-APY Tarayıcı ile defi ekosistemindeki stake ve verim çiftçiliği seçenekleri arasında en yüksek faiz oranlarını belirleyerek, yatırımcılarının kolay ve güvenli yatırım yapmalarına ve yüksek getiri elde etmelerine yardımcı olmaktır. Otomatik piyasa yapıcı, geleneksel yöntemleri, blok zincirindeki her iki varlığı da önceden finanse eden likidite havuzlarıyla değiştirecek. Kullanıcılar mevduatlarından elde ettikleri geliri işlem ücretleri aracılığıyla likidite havuzunun faizi olarak aktaracaklardır."

Platformun, Ethereum, Huobi Eco zinciri ve BSC ile uyumludur ve özerk havuzları ve çiftlikleri yönetmede ve desteklemede özgürlük sağladığı ifade ediliyor. Ayrıca takım geçişleri bloke edecek, her çeyrekte %10'luk bir kilit açacak ve sahiplerine karlı bir pozisyon vereceği Holdex Finance tarafından söylenenler arasında. Ayrıca 2021'in üçüncü çeyreğinde DEX ve CEX pazarlarına girmeyi ve Coinmarketcap, Coingecko gibi platformlarda da listelenmeyi beklediklerini, ek olarak teknik incelemeleri ve büyük borsalarda listelenmesinin de o zamana kadar gerçekleşeceğini söylüyorlar.

Holdex Finance Web:
https://holdex.finance/

Holdex Finance Twitter:
https://twitter.com/holdexfinance

Holdex Finance Telegram:
https://t.me/holdexfinance

Holdex Finance Medium:
https://medium.com/@holdexfinance

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.