Toplam Ödül 400.000 Dolar! Crypto.com Supercharger İle Tek Tıkla BOSON Kazanma Fırsatı!

crypto.com

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:
https://bit.ly/2XMDksM

Crypto.com, BOSON Protocol (BOSON)'ün tek tıklamayla likidite madenciliği platformu olan Supercharger'da listeleneceğini duyurdu. Katılmak için Crypto.com'a üye olun.

💰Cro yatırın ve tek tık ile Boson kazanın

🔥Toplam ödül havuzu 400.000$

⚡️Son gün 21 Ağustos

Supercharger'da BOSON

Crypto.com App ve Exchange kullanıcıları, Supercharger havuzuna CRO token'ları yatırdıkları için BOSON ödülü alacakları ifade ediliyor.

BOSON Supercharger etkinliği bugün Crypto.com App ve Exchange'de başlayacak.

BOSON Protocol nedir?

Boson Protocol, dijitalden fiziksele dönüşümleri otomatikleştiren merkezi olmayan bir e-ticaret ekosistemidir. Ürünler ve hizmetler için tokenizasyon çözümü kullanarak e-ticareti daha verimli hale getirmeyi ve geleneksel ve dijital pazarlar arasındaki boşluğu doldurmayı amaçlıyor. Protokol ayrıca e-ticaret işlemlerinde aracıları ortadan kaldırarak daha basitleştirilmiş ve düşük maliyetli bir süreci amaçlıyor. BOSON, Boson Protocol ekosisteminin yerel yardımcı program token'ınıdır. Stake etme, işlemleri koordine etme ve yönetişim amaçları için kullanılabilir.

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:
https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.