Crypto.com ThorChain (RUNE) ve DeRace (DERC)'i Listelediğini Duyurdu!

crypto.com exchange

Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:

Popüler kripto para platformu Crypto.com, listelediği projelere her gün yeni bir isim daha eklemeye devam ediyor. Crypto.com, bugün DeRace (DERC) ve ThorChain (RUNE)'i listelediğini duyurdu. Yazının yazıldığı sırada DERC, 1.85 ve RUNE ise 9.45 dolardan işlem görüyor.

Crypto.com'da listelenen DeRace (DERC) Nedir?

DeRace yani kısa adıyla DERC, Medium sayfalarında yazan bilgiye göreat yarışlarına katılabileceğiniz, NFT atları yetiştirebileceğiniz, kendi NFT hipodromunuzda yarışlara ev sahipliği yapabileceğiniz ve bunu yaparken kazanç elde edebileceğiniz eksiksiz bir NFT at yarışı ekosistemidir.

ThorChain (RUNE) Nedir?

THORChain ekibinin açıklamasına göre; platformun CEO’su, kurucusu ve yöneticisi yoktur. Bunun yerine, platformun daha da geliştirilmesi Gitlab aracılığıyla organize edilir. Bunun da ötesinde, şu anda proje üzerinde çalışanlar büyük ölçüde anonimdir. Yine, THORChain'in resmi bir temsilcisi bunun projeyi korumak ve ademi merkeziyetçi olmasını sağlamak olduğunu belirtir. Geliştiriciler, sistemi daha değerli kılan kodu göndererek NODE'lar için çalışır. NODE'lar, varlıkları güvence altına alarak online şekilde Staker’lar için çalışır. Stakerler, Swappers için piyasaya sürülen sermayeyi getirir. Swapper’lar ücret ödeyerek ekonomik aktiviteyi getirir.

Crypto.com'a buradan üye olabilirsin:

https://crypto.com/exch/kriptosozluk

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.