Oyun Odaklı Wall Street Games Nedir? WSG Token Nasıl Alınır?

WSG Token Nasıl Alınır

Kripto para projeleri gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bu yazımızda, kullanıcıların kripto para ödülleri kazanmak için birbirleriyle rekabet etmesini sağlayan Blockchain tabanlı Wall Street Games'i anlatacağız. "WSG Token Nedir" "WSG Token Nasıl Alınır" gibi soruları yanıtlayacağız. Elbette burada anlatılanların hiçbiri yatırım tavsiyesi değil, tamamen bilgi vermek amaçlıdır.

WSG Token Web sitesi:

Wall Street Games Nedir?

Wall Street Games ekibinin açıklamasına göre, oyuncuların kripto para ödülleri için eğlenceli ve basit oyunlarla birbirleriyle savaştığı yeni nesil hibrit Blockchain tabanlı bir çevrim içi oyun platformu olduğu ifade edilmektedir.

Oyunda iki oyuncu birbirine karşı yeteneklerini sergiler ve her oyundaki gibi bir kazanan veya kaybeden olur. Oyuncular kripto para cüzdanlarını bağlayarak istedikleri oyuna katılarak kripto para ödülleri kazanmaya çalışır.

Cüzdanını Wall Street Games platformuna bağlayan kullanıcılar, istediği herhangi bir oyuna katılarak oyunları kazanmaya çalışır. Yapılan açıklamaya göre, kazanan oyuncular ödül miktarının %94.5 alırken %5,5 ise WSG hazinesine, kullanıcı bir referansla gelmişse %0.5 i referans sahibine aktarıldığı ifade ediliyor.

Ayrıca, Wall Street Games platformunun çok uluslu oyun şirketleri için çalışan deneyimli Blockchain ve oyun geliştiricileri tarafından inşa edildiği de aktarılanlar arasında.

WSG Token'ın BSC Scan verilerine göre toplam arzı 999.785.030.525.475 adet. Yazının yazıldığı sırada ise 1.388.763 adreste bulunuyor ve 2.163.857 kez transfer edildiğini görüyoruz. Daha fazla ve güncel bilgiye BSC Scan'den ulaşabilirsiniz.

WSG Token projesinin Twitter hesabına buradan ve Telegram grubuna da buradan ulaşabilirsiniz.

WSG Token Son 24 Saatte %179 Yükseldi

CoinMarketCap verilerine göre, yazının yazıldığı sırada WSG Token %179 gibi bir yükselişe imza attı. 0.00000005292 dolarlık bir fiyata ulaşan WSG Token'ın son 24 saatlik işlem hacmi 4.464.683.23 dolar olurken piyasa değeri 6.056.928.34 dolar oldu.
WSG Token
The Chairman ve EljaBoom WSG'nin Destekçileri

Twitter'da GameStop (GME) olayıyla ve DOGE coin destekleriyle popülerlik kazanan The Chairman hesabı Wall Street Games hesabını takip ettiği ve desteklediği ekip tarafından ifade edilirken ayrıca popüler kripto para hesabı EljaBoom tarafından da desteklendiği söylenmektedir.

WSG Token Hangi Borsalarda Mevcut?

Yazının yazıldığı sırada Wall Street Games platformunun kripto para birimi olan WSG Token, CoinMarketCap verilerine göre, PancakeSwap, Gate.io, MEXC, BitMart, Julswap, Hotbit ve Bilaxy borsalarında anlık olarak listeli.

WSG Token Nasıl Alınır?

Burada anlatılanların hiçbiri yatırım tavsiyesi değil, bilgi vermek amaçlıdır. Her şeyden önce MetaMask cüzdanına sahip olmanız ve MetaMask cüzdanınızı Binance Smart Chain'e bağlamanız gerekiyor. MetaMask, BSC'ye nasıl bağlanır buradan öğrenebilirsiniz. Ancak bu işlemleri yapacağınız tarihlerde değişiklikler gösterebilir, mutlaka güncel bilgileri edinerek hareket edin.

MetaMask'e BNB nasıl gönderilir?

Bu işlem çok basit, MetaMask'i Binance Smart Chain'e bağladıktan sonra, MetaMask'te BNB adresinizi yani BEP20 (BSC) kopyalayıp bu adrese BNB göndermeniz gerekiyor. Örneğin Binance'ten MetaMask'e BNB gönderirken BEP20 (BSC) ağını seçtiğinize emin olun. İlk defa transfer yapıyorsanız, yanlış yapmadığınızdan emin olmak için önce küçük miktarlarla deneyin.
WSG Token Nedir
Kendi araştırmalarınız sonucu PancakeSwap'ten WSG Token alım işlemini gerçekleştirmek isterseniz (ufak paralarla yapmanızı öneririz). WSG Token'ın web sitesine buradan giriş yapın. Ardından sayfayı aşağı indirerek Buy PancakeSwap görseline gelin ve tıklayın.

Sonrasında PancakeSwap adresine yönlendirileceksiniz.

Karşınıza çıkan ekranda "I understand" kısmına tıklayıp "Import" butonuna tıklayın. MetaMask cüzdanınız kurulu ve BSC ağına bağladıktan sonra ise hemen ardından karşınızda açılan sayfada sağ üstten "Connect" butonuna tıklayıp MetaMask'i seçmeniz gerekiyor. PancakeSwap'ten işlem yaptığınıza mutlaka emin olun. Bazen bilgisayar korsanları, sitelerin sahtelerini yapıp kendi adreslerini oraya yerleştirebiliyorlar.
WSG Token Nasıl Alınır
Şimdi karşınıza çıkan ekran PancakeSwap'in "Exchange" kısmı. Burada üst kısımda BNB işareti göreceksiniz. Oraya BNB miktarını yazmanız gerekiyor. Bunu yazdıktan sonra alt kısımda WSG Token'ın miktarı yazacak. Bu satın alım sonrası elimize geçecek ortalama WSG Token miktarı. Ancak bu miktarlar anlık fiyatlara göre değişkenlik göstereceğini sakın unutmayın.
WSG Token
Anlatılanlar yatırım tavsiyesi değildir, bilgi vermek amaçlıdır. Daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız olursa ya da destek almak isterseniz WSG Token'in Telegram grubuna buradan katılarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Wall Street Games Web:
https://wsg.gg


Wall Street Games Twitter:
https://twitter.com/WSGToken

Wall Street Games Telegram:
https://t.me/WSGToken

Wall Street Games Medium:
https://medium.com/@WSGToken

Wall Street Games Whitepaper:
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.