Kripto Sözlük, Crypto.com'un Konuğu Oldu ve Soruları Yanıtladı!

kripto sözlük
Dün akşam Kripto Sözlük (Eren Caner) olarak Crypto.com Türkiye Telegram grubunun konuğu olduk.

Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:

Popüler kripto para platformu olan Crypto.com'un Türkiye Telegram kanalında Kripto Sözlük olarak sesli sohbette konuğu olduk. Etkinlik boyunca Eren Caner, Crypto.com Türkiye Telegram grubu yöneticilerinin soruları yanıtlarken kripto paraların geleceği, günlük hayatımızdaki adaptasyonlar, hangi stratejilerle ilerlenmeli, piyasa üzerinde dönen manipülasyonları değerlendirildi.

Kripto para ekosistemini değerlendiren Eren Caner, yeni projelere, kripto paralara nasıl yaklaşılması gerektiğini açıklarken akıllı sözleşmelerin geleceğimizi nasıl etkileyebileceğini yorumladı.

Crypto.com'un Türkiye grubuna Kripto Sözlük (Eren Caner)'ün konuğu olduğu yayının tekrarını buradan dinleyebilirsiniz.

Crypto.com'un Türkiye Telegram kanalına buradan katılabilirsiniz ve Crypto.com'a buradan üye olabilirsiniz.

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.