Crypto.com ile UFC Arasında Büyük Sponsorluk Anlaşması

crypto com ufc
Crypto.com ile Ultimate Fighting Championship (UFC) arasında büyük bir anlaşma yapıldı ve bu anlaşmanın sonucunda UFC'nin "Kripto Para Platformu Ortağı" Crypto.com oldu.

Popüler kripto para platformu Crypto.com, VISA gibi global anlamdaki ortaklıklarına bir yenisini ekleyerek UFC ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Bu sponsorluk anlaşması sonucunda kripto para platformu Crypto.com'un ismi, anlaşma çerçevesinde müsabakaya çıkan sporcuların giydikleri kıyafetler ve birçok ekipmanda sergilenecek.

Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:

Bu noktada UFC'nin 625 milyondan fazla insandan oluşan küresel hayran kitlesi ve 175 ülkedeki 900 milyon TV hanesi de dahil olmak üzere 150 milyondan fazla sosyal medya takipçisi önünde Crypto.com markası görülecek. Ayrıca ek olarak UFC’nin "Kripto Para Platformu Ortağı" kategorisinin hakları da Crypto.com'a verilecek.

Crypto.com'un web sitesinde yer alan bilgilere göre;

UFC Başkanı Dana White, "Bu, yaptıkları işte en iyi olan iki şirket arasındaki bir ortaklıktı, hiçbir şirket dövüş sporlarının popülaritesini artırmak için UFC'den daha fazlasını yapmadı ve şimdi dünyadaki en büyük spor markalarından biriyiz. Markamızın gücü sayesinde Crypto.com'un dünya çapında daha fazla insana ulaşmasına yardımcı olabiliriz." ifadelerine yer verdi.

Crypto.com'un kurucu ortağı ve CEO'su Kris Marszalek, “En hızlı büyüyen kripto para birimi platformunun, dünyanın kripto para birimine geçişini hızlandırmaya yardımcı olmak için en hızlı büyüyen sporla güçlerini birleştirmesi tarihi bir an. Bu, UFC ile uzun bir ilişkinin sadece başlangıcı ve birlikte inşa edeceğimiz şeyleri sabırsızlıkla bekliyoruz." şeklinde bir açıklamada bulundu.

crypto.com ufc form uniform
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.