Crypto.com, Terra (LUNA)'yı Listelediğini Duyurdu!

Crypto.com

Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:

Popüler kripto para platformu Crypto.com, yeni bir kripto para birimini listelediğini duyurdu. Geçtiğimiz günlerde UFC ile büyük bir anlaşmaya imza atan Crypto.com, her geçen gün popülerleşmeye ve büyümeye devam ediyor. 14 Temmuz'da Mystery Box NFT drop'unu duyuran Crypto.com, bugün Terra (LUNA)'yı listelediğini duyurdu. Yazının yazıldığı sırada LUNA, 6.50 dolardan işlem görüyor.

Crypto.com'da listelenen Terra (LUNA) Nedir?

Terra yani diğer adıyla LUNA, Terra isimli DPoS Blockchain’i temelli bir platformu destekleyen varlık olarak karşımıza çıkıyor. LUNA madencileri Terra platformunda istikrarı ve güvenliği sağlıyorlar. Terra platformu da tüm birçok Blockchain projesi gibi işlem ücretlerinden madencilere ödüllerini veriyor.

Terra, fiyat destekli bir kripto para birimi ile kripto para piyasasında benimsemeyi arttırmayı amaçlıyor. Terra'nın, yeni nesil merkeziyetsiz uygulamalar için yeni bir finansal altyapıya dönüşmesi amaçlanıyor.

Crypto.com'a buradan üye olabilirsin:

https://crypto.com/exch/kriptosozluk

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.