Crypto.com'dan Toplamda 15.000 Dolar ve 1 ETH Ödüllü Axie Infinity Trade Savaşları Etkinliği!

crypto.com
Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:

Popüler kripto para platformu Crypto.com, toplamda 15.000 dolar ödül ve 1 ETH ödüllü "Axie Infinity trade savaşları" etkinliğinin başladığını duyurdu.

Crypto.com Axie Infinity trade savaşları etkinliğine katılmak için öncelikle buradan üye olmanız gerekiyor.

Crypto.com'un web sitesinde yer alan bilgilere göre, kampanya dönemi boyunca kullanıcıların en az 100 Dolar değerinde AXS veya SLP alım-satımı yapması gerekiyor.

İşlem yaparak en yüksek puana sahip 100 katılımcı aşağıdaki ödüllerle ödüllendirileceği ifade ediliyor.


Ayrıca 
"Axie Infinity trade savaşları" etkinliğine katılan katılımcılar 1 ETH ödüllü çekilişe katılacaklar ve çekiliş sonucunda da 1 kişinin 1 ETH ödülün sahibi olacağını aktarıyorlar.

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.