Yardım Odaklı SadBaby Nedir, PancakeSwap'ten Nasıl Alınır?

sadbaby token

Kripto para projeleri popülerleştikçe Dünya genelinde kripto para birimlerinin yardım ve bağışlar için kullanım alanlarında da artışlar yaşanmaya başladı. Örneğin Ocak 2020'de Binance borsasının Avustralya'daki yangın felaketi için 1 Milyon Dolarlık BNB Bağışı yapması ya da geçtiğimiz Mayıs ayında Ethereum'un kurucusu Vitalik Buterin'in Hindistan'a 1 Milyar dolardan fazla bağışta bulunması ve bunu kripto para birimi ile yapması.

Yardım Odaklı SadBaby Coin Nedir?

Yardım projelerinden bir yenisi ise SadBaby, ekibin açıklamasına göre SMA hastası olan bebeklerin tedavi ve masrafları için yardım amaçlı kurulan proje olduğu söyleniyor. SadBaby projesiyle dünyada ve ülkemizde SMA hastaları olan bebeklerin daha sağlıklı bir yaşama kavuşması için yardımlar topladığını ifade edilirken sadece SMA hastası bebeklerle sınırlı kalmayıp ihtiyaç sahibi bebek ve çocuklara da yardımlarda bulunduklarını söylüyorlar. SadBaby'nin mottosu ise "Hem Bağış Yapmak Hem de Yatırım Yapmak İster misiniz?" Özetle burada ekibin amacı yatırımcıların aslında yatırım yaparken hem de yardıma ihtiyacı olan bebek ve çocuklara da yardım ettiğinin, geleceğe yatırımla beraber bağışın da olduğunun altını çiziyorlar.

Bağış yapılanların bilgileri, bağış hakkında detaylar, dekontları da resmi Twitter hesaplarından ve Telegram kanallarından paylaştıkları aktarılanlar arasında. SadBaby projesinin Twitter hesabına buradan ve Türkçe Telegram kanallarına da buradan ulaşabilirsiniz.

SadBaby Token Nedir?

SadBaby projesi gücünü SadBaby Token'dan alırken Token Binance Smart Chain (BSC) ekosisteminde bulunuyor. SadBaby Token hakkında BSC Scan verilerine göre, Token'ın toplam arzı 500.000.000.000.000.000 adet. Yazının yazıldığı sırada ise 1.623 adreste bulunuyor ve 15.229 kez transfer edildiğini görüyoruz. Daha fazla ve güncel bilgiye BSC Scan'den ulaşabilirsiniz.

SadBaby Burn Tablosu

Ekip tarafından yapılan açıklamaya göre ve BSC Scan'den de göreceğimiz gibi SadBaby'ye yatırım yapan 1000'den fazla holders mevcut ve %10 burn gerçekleştirildi. SadBaby Token burn tablosuna göre 2500 holders %8, 5000 holders %7, 10000 holders %6, 20000 holders %5, 30000 holders %4, 40000 holders %3, 50000 holders %2,100000 holders %1.8 şeklinde olacak.

SadBaby Token İçin 1 Temmuz Oldukça Önemli!

Yazının yazıldığı sırada PancakeSwap'ten alınabilen SadBaby Token, resmi Twitter hesabındaki paylaşıma göre Token, 1 Temmuz'da Latoken lansmanı gerçeklecek ve borsada listelenmeye başlanacak.

SadBaby Token Nasıl Alınır?

Burada anlatılanların hiçbiri yatırım tavsiyesi değil, bilgi vermek amaçlıdır. Her şeyden önce MetaMask cüzdanına sahip olmanız ve MetaMask cüzdanınızı Binance Smart Chain'e bağlamanız gerekiyor. MetaMask, BSC'ye nasıl bağlanır buradan öğrenebilirsiniz. Ancak bu işlemleri yapacağınız tarihlerde değişiklikler gösterebilir, mutlaka güncel bilgileri edinerek hareket edin.

MetaMask'e BNB nasıl gönderilir?

Bu işlem çok basit, MetaMask'i Binance Smart Chain'e bağladıktan sonra, MetaMask'te BNB adresinizi yani BEP20 (BSC) kopyalayıp bu adrese BNB göndermeniz gerekiyor. Örneğin Binance'ten MetaMask'e BNB gönderirken BEP20 (BSC) ağını seçtiğinize emin olun. İlk defa transfer yapıyorsanız, yanlış yapmadığınızdan emin olmak için önce küçük miktarlarla deneyin.

Kendi araştırmalarınız sonucu PancakeSwap'ten SadBaby Token alım işlemini gerçekleştirmek isterseniz (ufak paralarla yapmanızı öneririz).

Sonrasında SadBaby Coin web sitesine buradan giriş yapın. Ardından sayfayı aşağı indirerek Buy PancakeSwap görseline gelin ve tıklayın.

SadBaby
Sonrasında PancakeSwap adresine yönlendirileceksiniz.

Karşınıza çıkan ekranda "I understand" kısmına tıklayıp "Import" butonuna tıklayın. MetaMask cüzdanınız kurulu ve BSC ağına bağladıktan sonra ise hemen ardından karşınızda açılan sayfada sağ üstten "Connect" butonuna tıklayıp MetaMask'i seçmeniz gerekiyor. PancakeSwap'ten işlem yaptığınıza mutlaka emin olun. Bazen bilgisayar korsanları, sitelerin sahtelerini yapıp kendi adreslerini oraya yerleştirebiliyorlar.

SadBaby
Şimdi karşınıza çıkan ekran PancakeSwap'in "Exchange" kısmı. Burada üst kısımda BNB işareti göreceksiniz. Oraya BNB miktarını yazmanız gerekiyor. Bunu yazdıktan sonra alt kısımda SDBY Token'ın miktarı yazacak. Bu satın alım sonrası elimize geçecek ortalama SDBY miktarı. Ancak bu miktarlar anlık fiyatlara göre değişkenlik göstereceğini sakın unutmayın.

SadBaby
Anlatılanlar yatırım tavsiyesi değildir, bilgi vermek amaçlıdır. Daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız olursa ya da destek almak isterseniz SadBaby Coin'in Türkçe Telegram grubuna buradan katılarak sorularınızı sorabilirsiniz.

SadBaby Coin Web:
https://sadbaby.org


SadBaby Coin Twitter:
https://twitter.com/sadbabyglobal


SadBaby Türkçe Telegram:
https://t.me/sadbabycointr
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.