Toplamda 5 BNB Ödüllü Çekiliş Başlatan Penguin Token Nedir, PancakeSwap'ten Nasıl Alınır?

Penguin Token
Kripto para projeleri popülerleştikçe Dünya genelinde yeni kripto para projeleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu yazımızda Türk kripto para projesi Penguin Token nedir, nereden alınır gibi soruları yanıtlayacağız. Burada anlatılanlar yatırım tavsiyesi değil, tamamen bilgi vermek amaçlıdır.

Penguin Token Web sitesi:

Penguin Token Nedir?

DeFi tabanlı Penguin Token ekibinin yaptığı açıklamaya göre, %100 şeffaflığı amaçladıklarını ve Penguin Token Türk topluluğundan güç alarak global çapta büyümeyi hedeflediklerini söylüyorlar.

Penguin Token'ın altyapı protokolü DeFi ekosisteminden faydalanarak ilk etapta hold ettikçe al sat işlemlerinden gelen %4 tax vergileri ile hold yapanlara pasif gelir imkanı veren bir altyapı oluşturduklarını ifade ederlerken ayrıca ekibin açıklamasına göre, projenin uzun vade planlarında Staking ve Farm hizmetlerini entegre etme planları var.

Token için adaletli oluşturmayı hedeflediğini Penguin Token ekibi, Anti Balina ve Anti Bot gibi özellikleri projeye entegre ettiklerini ve güven açısından projenin bütün LP token'larının yakıldığını, rug ihtimalinin ortadan kaybolduğunu ifade edilenler arasında.

Penguin Token'ın toplam arzı 1.000.000.000.000.000 adet. Yazının yazıldığı sırada ise 359 adreste bulunuyor ve 4.784 kez transfer edildiğini görüyoruz. Daha fazla ve güncel bilgiye BSC Scan'den ulaşabilirsiniz.

Penguin Token projesinin Twitter hesabına buradan ve Türkçe Telegram kanallarına da buradan ulaşabilirsiniz.

Penguin Token'dan 5 BNB Ödüllü Çekiliş!

Penguin Token'ın resmi Türkçe Telegram kanallarında duyurdukları çekilişe göre, toplamda 5 BNB ödüllü çekilişi başlattılar. Kullanıcılar belirli bir miktarda HODL ettiği zaman çekilişe katılmaya hak kazandığı söyleniyor. Çekilişe katılmak ve daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Penguin Token Nasıl Alınır?

Burada anlatılanların hiçbiri yatırım tavsiyesi değil, bilgi vermek amaçlıdır. Her şeyden önce MetaMask cüzdanına sahip olmanız ve MetaMask cüzdanınızı Binance Smart Chain'e bağlamanız gerekiyor. MetaMask, BSC'ye nasıl bağlanır buradan öğrenebilirsiniz. Ancak bu işlemleri yapacağınız tarihlerde değişiklikler gösterebilir, mutlaka güncel bilgileri edinerek hareket edin.

MetaMask'e BNB nasıl gönderilir?

Bu işlem çok basit, MetaMask'i Binance Smart Chain'e bağladıktan sonra, MetaMask'te BNB adresinizi yani BEP20 (BSC) kopyalayıp bu adrese BNB göndermeniz gerekiyor. Örneğin Binance'ten MetaMask'e BNB gönderirken BEP20 (BSC) ağını seçtiğinize emin olun. İlk defa transfer yapıyorsanız, yanlış yapmadığınızdan emin olmak için önce küçük miktarlarla deneyin.

Kendi araştırmalarınız sonucu PancakeSwap'ten Penguin Token alım işlemini gerçekleştirmek isterseniz (ufak paralarla yapmanızı öneririz). Penguin Token'ın web sitesine buradan giriş yapın. Ardından sayfayı aşağı indirerek Buy PancakeSwap görseline gelin ve tıklayın.
Sonrasında PancakeSwap adresine yönlendirileceksiniz.

Karşınıza çıkan ekranda "I understand" kısmına tıklayıp "Import" butonuna tıklayın. MetaMask cüzdanınız kurulu ve BSC ağına bağladıktan sonra ise hemen ardından karşınızda açılan sayfada sağ üstten "Connect" butonuna tıklayıp MetaMask'i seçmeniz gerekiyor. PancakeSwap'ten işlem yaptığınıza mutlaka emin olun. Bazen bilgisayar korsanları, sitelerin sahtelerini yapıp kendi adreslerini oraya yerleştirebiliyorlar.
Şimdi karşınıza çıkan ekran PancakeSwap'in "Exchange" kısmı. Burada üst kısımda BNB işareti göreceksiniz. Oraya BNB miktarını yazmanız gerekiyor. Bunu yazdıktan sonra alt kısımda Penguin Token'ın miktarı yazacak. Bu satın alım sonrası elimize geçecek ortalama Penguin Token miktarı. Ancak bu miktarlar anlık fiyatlara göre değişkenlik göstereceğini sakın unutmayın.
Anlatılanlar yatırım tavsiyesi değildir, bilgi vermek amaçlıdır. Daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız olursa ya da destek almak isterseniz Penguin Token'in Türkçe Telegram grubuna buradan katılarak sorularınızı sorabilirsiniz.


Penguin Token Telegram:
http://t.me/penguintokenglobal

Penguin Token Türkçe Telegram:
http://t.me/penguintokenturkey
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.