Crypto.com'da 1 Milyon Dolarlık Bitcoin Etkinliği!

crypto.com

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:
https://bit.ly/2XMDksM

Popüler kripto para platformu Crypto.comBitcoin (BTC)'i tek tıklamayla likidite madenciliği platformu olan Supercharger'da listeleneceğini duyurdu. Katılımcılar ayrıca Crypto.com Uygulamasına CRO yatırarak özel bir Supercharger Bonus Lucky Draw'a girebilirler! Katılmak için Crypto.com'a üye olun.

💰CRO yatırın ve tek tıklamayla BTC toplayın

🔥Toplam havuz değeri 1 Milyon Dolar

⚡️27 Haziran 2021, 21.00 (TSİ)

Supercharger'da Bitcoin

Crypto.com App ve Exchange kullanıcıları, Supercharger havuzuna CRO token'ları yatırdıkları için Bitcoin ödülü alacakları ifade ediliyor.

NEAR Supercharger etkinliği 27 Haziran 2021 Pazar günü Crypto.com App and Exchange'de başlayacak.

27 Haziran 2021 20:00(TSI)'de sona eren SHIB Supercharger etkinliğine katılan kullanıcılar, CRO depozitolarını otomatik olarak Bitcoin etkinliğine taşınmak üzere Supercharger havuzunda tutabilecekleri yapılan duyuruda.

Kampanya hakkında daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz!

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:
https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.