Crypto.com, Oldukça Popüler Olan 100 Dolar Ödüllü NFT Çekilişini Tekrar Başlattı!

crypto.com

Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:

Dünyanın en popüler kripto para platformlarından birisi olan Crypto.com, daha önce oldukça ilgi gören 100 dolar CRO ödüllü NFT kampanyasını yeniden başlattı! İşte Crypto.com'un açıklamaları:

Koleksiyoner Takdir Kampanyamızın önceki tüm kazananlarını tebrik ederiz!

Geçen ay gerçekleşen kampanya o kadar popülerdi ki, çekilişi yeniden yapmaya karar verdik. 7 Haziran 2021'den 2 Ağustos 2021'e kadar, herhangi bir NFT satın alın ve 100 dolarlık CRO kazanmak için şanslı bir çekilişe katılın. Her gün kazananları seçeceğiz ve ne kadar çok NFT satın alırsanız, kazanma şansınız o kadar artar.

Aşağıdaki tüm ayrıntıları lütfen okuyun.

Kampanya Takvimi

Başlangıç ​​Tarihi: 7 Haziran 2021 Pazartesi, 10:00 TSİ

Bitiş Tarihi: 2 Ağustos 2021 Pazartesi, 10:00 TSİ

Ödüller

Nasıl katılacağım?

Crypto.com Pay ile NFT satın alarak günlük şanslı çekilişleri kazanma şansınızı ikiye katlayın!


Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.