Crypto.com, Exchange Platformu İçin IOS ve Android Uygulamalarının Çıktığını Duyurdu!

crypto.com exchange app

Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:

Dünyanın en popüler kripto para platformlarından birisi olan Crypto.com, Exchange platformunun Android ve IOS uygulamalarının mağazalarda yer aldığını duyurdu.

Spot Alım-Satım, Borç Verme, The Syndicate, Supercharger, Stake & Earn, Referans Programı ve daha birçok özelliğin olduğu uygulama, kullanıcılar tarafından bir süredir zaten bekleniyordu. Crypto.com Exchange uygulamasını kullanmak için öncelikle buradan üye olmanız gerekiyor. Sonrasında cihazınız Android ise buradan, Apple ise buradan Crypto.com Exchange App'i indirmeniz ve giriş yapmanız yeterli.

Crypto.com Exchange uygulamasından Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), EOS (EOS), Stellar (XLM), Ripple (XRP) Chainlink (LINK), Algorand (ALGO) ve diğer kripto para birimlerinin alıp-satabilir, Crypto.com'un The Syndicate, LendingSupercharger ve daha birçok özelliğe uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz.

Not: Kripto para platformlarının uygulamalarını resmi mağazalar dışında indirmeyin.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.