Teslafan Nedir? Enerji Şirketlerinden Destek Alan Teslafan, Blockchain ve Yapay Zeka Alanında Popülerleşiyor


Teknoloji alanına inovasyon taleple birlikte gelir. Teknolojilerdeki mevcut atılımlar, mevcut müşterilerin ihtiyaçlarına hizmet etme konusunda ilerlemeler sağlıyor. Teknolojideki gelişmeler, eskisi kadar üretken olmaya devam edebilmesi için yeniliği kavraması gerekmektedir.

Genellikle, ilerlemeler harici maliyetlerle birlikte gelir. Gelişen dünyada makinelere güç sağlayan güvenli enerji üretimi ana konulardan biri haline geldi. Bu teknolojik gelişmeler enerji gerektiriyor, pahalı ve günümüzde çevreyi kirletiyor. İşletmeler, enerji üretiminin ekolojik ve çevresel etkilerini azaltmak için alternatif çözümler üzerinde çalışmaktadır.

Teslafan'ın web sitesinde yer alan bilgilere göre, sürdürülebilirliği temel alan Teslafan projesi, bireyler, işletmeler ve yüksek teknoloji çözümleri arasında arabulucu görevi gördüğü, en yeni çözümlerin ve yenilenebilir enerji desteğinin bir arada bulunması, dünya çapında birçok yatırımcıyı projeye çektiği ifade ediliyor. Teslafan projesi ve Teslafan Token'ı ($ TESLF) için temel talep ABD, Çin ve Güney Kore'den geldiği ve bu ülkelerde bulunan yenilenebilir enerji şirketleri projeye büyük önem verdikleri de aktarılanlar arasında.

Teslafan Token'ın (TESLF) ilk token satışı 21 Nisan'da Bounce.finance'ta gerçekleşti ve yapay zeka, makine öğrenimi ve yenilenebilir enerjiye odaklanan proje, en başından Blockchain ve AI topluluğu arasında ilgiyle karşılandı. İlk satışlarda fiyat 0.045 dolardı. Şimdi 0.14 dolar. Toplam Likidite 1.7 Milyon dolar.

Teslafan nedir?

Teslafan, yapay zeka, makine öğrenimi, derin öğrenme ve sürdürülebilirlik projeleri için blok zincirinde özel olarak düzenlenen bir başlangıç ​​ve token hizmet ekosistemidir.


Ekip tarafından yapılan açıklamaya göre, Teslafan ekosistemi, AI / ML / DL projeleri için bir kitle fonlaması platformu ve pazarı, yenilenebilir enerji ile ilgili stokların veri karşılaştırması, sosyal ağ yanıtlarına dayalı ürün duyarlılığı analizi ve sürdürülebilir enerji yardım kurumlarına yapılan bağışlara odaklandığı ifade ediliyor. Teslafan'ın blok zinciri, yapay zeka ve Büyük Veriye yönelik bu yenilikçi yaklaşımları bir araya getirerek benzersiz bir hizmet ağı oluşturduğu söyleniyor.

Teknolojideki her atılımla, iş operasyonu daha verimli ve etkili hale geliyor ve AI (Yapay Zeka) ve Blockchain tabanlı sistemlerdeki mevcut eğilime öncülük ettiği de aktarılanlar arasında.

TESLF - Teslafan Ekosisteminin Token'ı

Teslafan ağının yerel token'ı, sağladıkları her hizmette bir ödeme aracı olarak kullanılan TESLF'dir. TESLF token, Ethereum Blockchain üzerinde olan bir ERC-20 tokenidir. Platform kullanıcıları, işlemler sırasında sadece TESLF kullanabiliyor.

TESLF - Uniswap ve Coinsbit'te listelendi!

Teslafan ekosisteminin token'ı olan TESLF'in ilk satışı tamamlandı ve yukarıda da belirttiğimiz gibi, ilk satışlarda fiyat 0.045 dolardı, şimdi ise fiyatı 0.14 dolar. Toplam Likidite 1.7 Milyon dolar. Ayrıca TESLF, popüler kripto para borsası Uniswap ve Coinsbit'te listelendi.

Yapay Zeka (AI) Çözümlerini Demokratikleştirme

Şu anda, AI modellerinin edinmesi birçok kuruluş için pahalıdır. Maliyet unsuru, birçok işletmenin işlemleri verimli ve yetkin hale getirmesini engelliyor. Öte yandan, kaynakları olan şirketler AI modellerini kullanır ve rekabet avantajı elde eder. Yapay zeka çözümlerine duyulan ihtiyaç, bu alanı herkese açık olmaya zorluyor.

Teslafan ekibi tarafından yapılan açıklamaya göre; Teslafan, AI pazarı, üretkenliğe ulaşma yolundaki engelleri kaldırıyor. Geliştiriciler, şirketler, bireyler çeşitli projelerin listelendiği bir pazara giriş yapabilir. Bu tür pazarlar, işletmelerin gerekli AI çözümlerini edinmesine ve geliştiricilerin ürünlerini topluluğa satmasına olanak tanıyor.

Teslafan, Blockchain Yoluyla Fon Topluyor

Fon toplama, üretime ilgi duyan birçok kişinin projeleri için fon toplamanın bir yoludur. Teslafan, sürece Blockchain unsurları ekleyerek bunu daha da geliştiriyor. Ademi merkeziyetçiliği fon toplamasına getirmek günümüzde uzun zamandır beklenen ve daha az karşılaşılan bir olgu olduğu ifade ediliyor.

Teslafan fon toplama platformu, yapay zeka, makine öğrenimi, derin öğrenme ve birçok ilgili proje için fon fırsatları sunduğu, geliştiriciler, projelerini finanse etmek ve onları gerçeğe dönüştürmek için fon toplama hizmetini kolayca kullanabileceği söyleniyor. Ekibe göre, platformun avantajı, merkezi olmayan ve aynı zamanda yatırımcılar ve bağış toplayanlar için güvenli olmasıdır.


Yapay Zeka (AI) ile Veri Yorumlama

Veriler iş kültürünün ayrılmaz bir parçası haline geldikçe veri yorumlama karar vermede önemli bir fark yaratıyor. Teslafan ekibi ise konu hakkında şu ifadelerde bulunuyor:
Veri analizi birçok kişi için ulaşılamaz görünebilir ve veri yığınından yararlanamazlar. Bireylere veri incelemesi sunan bir platform oluşturmak sektörde yeni bir adım olabilir. Yenilenebilir enerji ile ilgili stokların veri karşılaştırması ve sosyal ağ yanıtlarına dayalı ürün duyarlılığı analizi ile Teslafan herkesin karar vermede kullanmasını sağlayan bir hizmet sunar.
Açıklamaya göre, AI tarafından oluşturulan hisse senedi veri karşılaştırması, bireylerin aynı hisse senedi için farklı borsalardaki fiyat farklılıklarını bilmelerine yardımcı olacağı, çeşitli borsalar aynı şirket hisselerini ve borsanın kullanıcı tabanına bağlı olarak alış-satış farkı değişikliklerini listelediği ve hisse senedi fiyatı karşılaştırması, yatırımcıların hisse senetlerine ekonomik olarak yatırım yapmalarına yardımcı olacağı da ifade edilenler arasında.

Teslafan'ın Sürdürülebilir Enerjiye Bağlılığı

Teslafan tarafından yapılan açıklamaya göre, sürdürülebilir enerji üretimi, su kirliliğinin önlenmesi ve su kaybının önlenmesi, modern dünyanın yaşadığı ana konulardır. Bazı kuruluşlar bağışlarla çevre koşullarını teşvik etmek için çalışır. Yardım kurumu bu süreçte dikkate değer bir iş çıkarır. Bununla birlikte, yardım kurumları ve kripto para birimleri arasındaki bağlantı zayıftır ve kripto paradaki katkıları engeller.

Çevreyi korumak Teslafan'ın en çok önemsediği temel pozisyonlardan biridir. Teslafan, kripto para sahiplerini yardım kurumlarına bağlanmasına olanak sağlıyor. Ekosistemin para birimi olan TESLF sahipleri, yenilenebilir - güneş, rüzgar, jeotermal enerji, su sorunları ve daha pek çok konuya odaklanan projelere bağışta bulunabiliyor.


Teslafan ve rLoop Ortaklığı

Teslafan tarafından yapılan açıklamaya göre, iki firma kendi iş alanlarında devam edecek ancak farklı kulvarlarda işbirliği yapacaklar. Başlatılan ortaklık rBridge ve AI yani yapay zeka pazarı üzerine inşa edilecek. rBridge, rLoop ağındaki mühendisler ile yapımcılar arasındaki bağlantıyı oluşturacak. Teslafan yapay zeka pazarı, herkesin operasyonlarını geliştirebilecek yeni bir model oluşturmak için geliştiricilerden yardım alınmasını sağladığı ifade ediliyor. Gerçekleştirilen ortaklık, her iki platformun kapasitesini zenginleştireceği, ayrıca rekabete dayalı yapı ile yenilikçi çözüm bulmayı hedefleyen rGlitch, yapay zeka pazarına daha da güç vereceği söyleniyor.

RLoop Nedir?

Açıklamaya göre, RLoop’un hikayesi, Elon Musk ve SpaceX’in Hyperloop işleyen prototip tasarımı için bir Hyperloop Pod Yarışması başlattığı Haziran 2015’e kadar uzanıyor. Bir SpaceX subreddit grubunun üyeleri, çalışan bir hiper döngü pod prototipi oluşturmak için online mühendislik devleri, tasarımcılar ve endüstri uzmanları topluluğunu bir araya getirmeyi başardılar. Sonunda yüzlerce küresel üniversite ve büyük kurumsal ekip arasında öğrenci olmayan tek ekip, Reddit Loop (kısaca rLoop) prestijli bir SpaceX İnovasyon Ödülü ile onurlandırıldı.

Proje büyüdükçe ve geliştikçe, rLoop en gelişmiş Hyperloop teknolojilerinden bazılarını geliştirmeye devam etti. Şimdi, rLoop, gelişmekte olan teknolojiler üzerinde işbirliği yapmak için küresel bir yetenek, organizasyon ve kaynak ağına sahip, merkezi olmayan bir moonshot mühendislik organizasyonu olduğu edinilen bilgiler arasında.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.