STC Token Yayında ve 10'dan Fazla Kripto Borsasında Listelendi!

STC Token

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklendiği ifade edilen Student Coin, ICO'ya adanmış tüm STC tokenlerini satmayı başardı.

Launchpad'in 30 Nisan'a kadar sürmesi amaçlanmış olsa da, 150. aşama, STC token'ına olan popüler talep nedeniyle dokuz gün önce sona erdi. Bu nedenle, iki aydan kısa bir süre içinde Student Coin 5 milyardan az token satmadı.

Artık ICO sona erdiğine göre, araştırmalarınız sonucu almayı düşünürseniz artık kripto para borsalarından ulaşabilirsiniz.

STC token'ını nereden satın alabilirsiniz?

Araştırmalarınızı yaptıktan sonra STC token satın almayı düşünürseniz, her şeyden önce, doğrudan Studentcoin.app üzerinden satın alabileceğinizi ifade ediyorlar.

Şu anda, ticaret için STC token'ını listeleyen sekiz kripto borsası: UniswapWaves ExchangeBithumb GlobalCoinTiger, Coinsbit, P2PB2B, Bitcoin.com Exchange ve KuCoin.

Ve her kripto paranın KuCoin'de listelenemeyeceğini ve birlikte çalıştıkları projelere karşı katı prosedürleri olduğunu unutmayın. Bu şaşırtıcı değil, çünkü 200 milyar doların üzerinde işlem hacmine sahip bir platformdan bahsediyoruz.

Yarından itibaren Student Coin, 15 Mayıs 2021'de ProBit'te de satışa sunulacak.

Önümüzdeki haftalarda, HitBTC, Changelly, Changelly Pro, CrossTower, Bequant, ACDX ve yakında duyurulacak olan diğer bir büyük borsa da onlara katılacağı söyleniyor.

STC token'ının kullanımı nedir?

Bunu ilk kez duyuyorsanız, STC token'ının, özellikle öğrenciler ve girişimciler için oluşturulmuş tüm bir ekosistemin özü olduğunu unutmayın.

Bu nedenle, STC token'ı yalnızca ticaret için değildir, aynı zamanda kendi token'ını oluşturma ve bir kitle fonlaması teklifi aracılığıyla satma fırsatı sunuyor.

Bu proje, öğrencilere banka kredisinin yanı sıra öğrenim ücretlerini ödemek için başka bir seçenek sunmayı amaçlamaktadır. Bir bankadan kredi almanın şeffaflık eksikliği, değişken faiz ve neredeyse hiç teminatsız olduğunu zaten biliyor olabilirsiniz.

Şimdi, tüm kullanıcıların yapması gereken, değeri STC token'ına dayalı olacak platformda token'larını özelleştirmek. Bundan sonra, platformda bir kitle fonlaması teklifi başlatabilir, gereken parayı alabilir, takas edebilir ve harçlarını hemen ödeyebilirler.

Daha da iyisi, yatırımcılara mezun olduktan ve istikrarlı bir iş bulduktan hemen sonra öğrenciler tarafından döngüsel olarak geri ödenecek. Bu süreç, şirketleri yeterli kar elde ettikten hemen sonra parayı geri ödeyecek olan girişimciler tarafından da kullanılabilir.

Student Coin başka hangi ürünlere sahip?

Student Coin tam bir ekosistem, yani satırda STC token'ından daha fazlası var.

Onlara bir göz atalım!

    1. Öğrenme bölümü

Burada zorluk seviyesine göre düzenlenmiş kripto para hakkında birçok kurs bulabilirsiniz.

Ancak diğer eğitimsel kripto para platformlarının aksine Student Coin kursları interaktif hale getirdi. Bölümlerin her bir bölümü, sonraki sayfaların okunması için geçilmesi zorunlu olan kısa bir test ile birlikte gelir.

    2. STC Cüzdan

Burada kullanıcılar, ister alım satımlardan elde edilsin ister kendileri tarafından yaratılmış olsun varlıklarına erişebilirler. Hesabınıza ulaşmak için, Phemex'in e-postanıza gönderilen benzersiz bir koda, artı bir güvenlik için ihtiyacı vardır. 

Bunun yanı sıra, haftalık erişebilir, STC Token ile ilgili tüm önemli haberleri alabilir ve hatta varlıklarınızı %5 ila 13 APY karşılığında altı aya kadar uzatabilirsiniz.

Stake etme seçeneği 6 Mayıs'ta yayınlandı ve 24 saatten kısa bir süre içinde token'ların %30'undan fazlası stake edildi, bu da Launchpad'de satılan tüm token'ların en az 1.5 milyar STC anlamına geliyor.

STC token

    3. STC Terminali (Temmuz sonunda kullanılabilir)

Bunun hakkında daha önce konuşmuştuk. Bu uygulama, kullanıcıların herhangi bir teknik bilgiye sahip olmadan kendi STC tabanlı token'ını özelleştirmelerine olanak tanır. Ve aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek var:

● Kişisel token'lar;      

● Başlangıç token'ları;      

● Kurumsal token'lar;      

● DeFi token'ları;      

● NFT token'ları.      

    4. STC Borsası (Q3 2021'den itibaren)

Bu, kendi kendini açıklayan, kullanıcıların varlıklarını kripto veya itibari para karşılığında daha büyük bir değere kolayca takas edebilecekleri yer.

STC ekosistemini kim destekliyor?

Student Coin, tümü "Cryptocurrency Encyclopedia: en önemli 100 kripto para birimi aracılığıyla kapsamlı kılavuz" un genç yazarı tarafından yönetilen 12 farklı ülkeden 44 ekip üyesinin yardımıyla oluşturulduğu ifade edilenler arasında.

Ekipte onun yanı sıra IBM'in eski CTO'su Karolina Marzantowicz ve Stanford Üniversitesi öğretmeni Andrew Kusmierz'i de görebiliyoruz.

Artık tüm bunları kimin yaptığını bildiğinize göre, bir sonraki adıma hazırsınız - STC token'ını araştırmak ve kripto topluluğuna katılmak!

Instagram: https://www.instagram.com/student.coin.world/


LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/student-coin-worldwide/


Twitter: https://twitter.com/studentcoinorg


Facebook: https://www.facebook.com/studentcoin.org


Telelegram: https://t.me/studentcoin


Reddit: https://www.reddit.com/r/Studentcoin/


Discord: https://discord.gg/Nx65dMZcMt

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.