CTSI ve INJ, Crypto.com'da Listelendi!


Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:

Popüler kripto para platformu Crypto.com, büyümeye devam ediyor. Crypto.com'un son listelemeleri ise Injective Protocol borsasının token'ı INJ ve Cartesi (CTSI) oldu. Birkaç gün önce FORTH'u listeleyen Crypto.com her geçen gün yeni anlaşmalar yapmaya ve platformunda yeni kripto para birimlerini listelemeye devam ediyor.

Özellikle boğa koşusuyla kendinden epey söz ettiren INJ, 0.60 dolardan 25 dolarlara kadar muazzam bir ralli yaşamıştı. Yazının yazıldığı sırada INJ, 8.96 dolardan, CTSI ise 0.65 dolardan işlem görüyor.

Crypto.com'da listelenen Injective Protocol (INJ) Nedir?

Injective Protocol (INJ), kripto para sektörünün ilk Layer 2 merkezsiz kripto para borsasıdır. Yapılan açıklamaya göre, Cosmos SDK modülünü kullandığı ve aynı zamanda Cosmos ağının sunduğu avantajı kullanarak Ethereum Sanal Makinesinin (EVM) avantajlarından faydalandığı ifade edilenler arasında. Injective Protocol platformu ise gücünü token'ı INJ'den alıyor.

Cartesi (CTSI) Nedir?

Cartesi, Blockchain'de güncel olarak görülen ölçeklenebilirlik problemini çözmeyi amaçlayan ve akıllı kontrat teknolojisini geliştirmeyi hedefleyen bir projedir. Merkeziyetsiz uygulama yani DApp geliştiricilerinin daha güçlü ve efektif üretim yapmaları amaçlayan Cartesi, Blockchain ile geleneksel yazılım dünyası arasında bir köprü olmayı amaçlar. Cartesi projesinin token'ı ise kısa adıyla CTSI'dır.

Crypto.com'a buradan üye olabilirsin:

https://crypto.com/exch/kriptosozluk

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.