2.3 Milyondan Fazla Time Dergisi Aboneleri Artık Kripto Para İle Ödeyebilir! Crypto.com İle Time Arasında Büyük Ortaklık!

Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:

Dünyanın en büyük dergilerinden biri olan New York merkezli Time Magazine, artık kripto para birimlerini kabul ediyor. ortaklaşa ödeme olarak kabul ediyor. 2.3 milyondan fazla aboneye sahip Time Magazine, kripto para ödemeleri için Crypto.com ile işbirliği yaptı.

Times ve Crypto.com Ortaklığı, Kripto Para Kabulünü Hızlandırmaya Yardımcı Oluyor

Bir kerelik satın alma veya yalnızca abone etkinlikleri ve teklifleri için kripto para birimleri kullanarak ödeme yapmayı seçen 2.3 milyondan fazla aboneden herhangi biri, önümüzdeki 18 ay boyunca içeriğe sınırsız erişim imkanına sahip olacak.

Bu anlaşmanın ardından ortaklığı desteklemek için Crypto.com, Crypto.org Coin olan CRO'yu kullanarak ödeme yapmayı seçen abonelere %10'a kadar Pay Rewards sunacak.

Anlaşma hakkında yorum yapan Crypto.com CEO'su Kris Marszalek şunları söyledi:
Time ile ortak olduğumuz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Misyonumuz dünyanın kripto para birimine geçişini hızlandırmak ve Time ile birlikte hedefimize ulaşma yolunda büyük bir adım attık.
TIME Başkanı Keith Grossman ise anlaşma hakkında şu ifadelerde bulundu:
TIME, 2,3 milyondan fazla aboneye sahip ve mevcut topluluğumuza yenilikler sunmaya çalışıyoruz. Bu sebeple Crypto.com ile ortaklığımızın sonucunda bu yeni ödeme seçeneğini sunmaktan gurur duyuyoruz.
Bu arada, Time CTO'su Bharat Krish, Time'daki hızlı dijital dönüşümlerinin yeni teknolojileri benimseme taahhüdü nedeniyle olduğunu söyledi ve sözlerine şu şekilde devam etti:
Dijital abonelerimize ilk kez bir ödeme seçeneği olarak kripto para birimini sunmaktan heyecan duyuyoruz. TIME'ın topluluğumuz adına hızlı dijital dönüşümü, yeni teknolojileri benimseme ve fikirlerimizi hayata geçirmek için Crypto.com gibi yenilikçi şirketlerle yakın çalışma taahhüdümüzün bir sonucudur. 
Bu seçenek şimdilik yalnızca ABD ve Kanada'daki aboneler tarafından kullanılabilir. Kripto paralarla ödeme imkanı dünyanın diğer bölgelerindeki okuyucular için kademeli olarak sunulacağı ifade edilenler arasında.

Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

icrypex