New York Borsası Resmen NFT Dünyasına Katıldı ve Crypto.com’da Yayınladı!

NYSE NFT
New York Borsası Pazartesi günü, NFT furyasına katılan kurumlar arasında yer aldı. NYSE, 6 NFT’den oluşan ve "The First Trade" (İlk İşlemler) olarak adlandırılan koleksiyonunu oluşturdu ve popüler kripto para platformu Crypto.com'da yayınladı.

Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:

Geçmişte önemli yere sahip olan borsa listelenmelerini temsil eden koleksiyondaki her NFT token, bir şirketin halka açıldığı anı temsil ediyor. Spotify, Snowflake, Unity, DoorDash, Roblox ve Coupang gibi borsa listelenmelerini hatırlatmak için The First Trade" NFT’leri koleksiyonu NYSE tarafından oluşturuldu.

NFT’ler, Blockchain teknolojisini kullanarak sanal bir öğenin sahipliğini izlemek için oluşturulan bir tür dijital varlıktır. NFT Nedir diyorsanız ilgili yazımıza bakabilirsiniz.

New York Menkul Kıymetler Borsası'nın 67. başkanı Stacey Cunningham, bir LinkedIn paylaşımında, "Her mesaj platformumuzun dijital defterinde saklanıyor. Bu mesajlardan sadece bir tanesi NYSE The First Trade'i temsil ediyor. B
u NFT koleksiyonları, bir şirketin halka açıldığı ve başkalarının başarılarını paylaşması için bir fırsat yarattığı anı temsil ediyor Borsaya daha fazla inovasyon şirketi geldikçe, ileriki dönemde daha fazla NYSE NFT’lerini göreceğimizden eminim" ifadelerinde bulundu.

New York Borsası tarafından oluşturulan Çıkarılan NFT koleksiyonu 2021 yılının en büyük ABD halka arzlarını temsil eden Spotify, Snowflake, Unity, DoorDash, Roblox ve Coupang gibi NFT'ler Crypto.com'da yayınlandı!

Yatırımcılar, Crypto.com üzerinden NYSE NFT'lere buradan erişebilir.


Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.