Ampleforth Governance Token (FORTH) Crypto.com'da Listelendi!

FORTH Nedir


Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:

Son günlerde popülerliğini arttıran Ampleforth Governance Token yani kısa adıyla FORTH her geçen gün yeni borsalarda listelenmeye devam ediyor. 

23 Nisan'da 33 dolarlardan 59 dolarlara kadar ciddi bir yükseliş yaşayan FORTH ardından kademeli olarak düşüş yaşadı Hafta sonu genel piyasa düşüşüyle birlikte 32 dolara gelen FORTH, yazının yazıldığı sırada 36.4 dolardan işlem görüyor.

Ampleforth Governance Token (FORTH) Nedir?

FORTH, yerel token tedarikini otomatik olarak ayarlayan bir Ethereum protokolü olan Ampleforth'un yönetişim token'ıdır. 

FORTH, Crypto.com Borsasında Listelendi!

Popüler kripto para platformu Crypto.com her geçen gün yeni kripto para listeleme haberleriyle gündeme geliyor. Crypto.com resmi Türkiye Telegram kanalında dün RUNE coin'in listelendiğinin haberini paylaşmışlardı, bugün ise Crypto.com'un resmi Twitter hesabında ise FORTH coin'in listelendiğini duyurdular.

Crypto.com'a buradan üye olabilirsin:

https://crypto.com/exch/kriptosozluk 

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

icrypex