Antalya Rixos Downtown'da Blockchain Wave Etkinliğine Az Kaldı!


Antalya’daki Blockchain Wave etkinliği, Akdeniz kıyılarında 1000 kişilik bir konferans olacak. Dünyanın farklı bölgelerinden konuşmacılar rahat bir ortamda konuşacaklar, konferans katılımcıları fuarda yeni ortaklar bulabilecek ve uygun görüşme salonlarında görüşmeler yapabilecek.

Bundan sonra, Blockchain Wave’in konukları, özel olarak hazırlanmış kostümlü bir partiye gidecek.

Forum,  kripto para borsası Centex ve çevrim içi girişimcilik alanında deneyimli  olan Alman ajansı Lead Volume tarafından düzenleniyor.

Yerel Türk kripto projelerine ek olarak, BDT’nin dört bir yanından ve ayrıca Avrupa ve İngiltere’deki çeşitli ülkelerden gelen konuklar konferansa katılımlarını onayladılar.

Blockchain Wave konferansı kimler için?

Blockchain girişimleri, kripto fonları, yatırımcılar, kripto borsaları, trader'lar, madenciler, geliştiriciler, vizyonerler ve kripto para meraklıları.

Etkinlik Antalya için yıllık ve geleneksel olarak planlanıyor. Organizatörlerin amacı, blok zincir teknolojisi ve kripto para birimleri alanında BT uzmanlarının ağ oluşturması ve rekreasyonu için Akdeniz kıyılarında bir iletişim platformu oluşturmaktır.

Antalya şehri Avrupa ve Asya’dan gelen konferans misafirlerinin toplantıları, görüşmeleri ve dinlenmeleri için uygun ve ideal bir şehirdir. Yenilikçi projelerin liderleri, uluslararası deneyimleri paylaşabilecek, yeni iş bağlantıları kurabilecek ve ayrıca unutulmaz tematik bir parti sonrası konferansta yapılan anlaşmaları kutlayarak parlak bir dinlenme yaşayabilecekler!

Etkinlik ile bilgiler almanız ve katılım detayları için web sitesi:

https://blockchainwave.org/turk

Basın bülteninden.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.