Fantom (FTM), ICRYPEX'te!

fantom ftm token nedir

Fantom (FTM), ICRYPEX'te listelenmeye başladı. ICRYPEX, kullanıcısıyla buluştuğundan bu yana sürekli platformu geliştirmeye ve yeni kripto para birimlerini bünyesine eklemeye devam ediyor. Bu defa ICRYPEX, Fantom'u kripto para yatırımcılarıyla bir araya getirdi.

Fantom (FTM) Token, Proof of Stake algoritmasını kullanan blok zincir protokolü ile finans ve kripto para ekosistemindeki ölçeklenebilirlik, güvenlik ve merkeziyetsizlik ihtiyacını karşılamayı amaçlıyor. Fantom (FTM); merkeziyetsiz finans çözümleri sayesinde kuruluşların, işletmelerin ve bireylerin çok çeşitli sektörlerde kullanabileceği merkezi bulunmayan uygulamalar geliştirmesinin önünü açıyor.

Sürekli fiyat hareketliliği yaşayan Fantom (FTM) bu haber yayımlandığı tarihte 0,44 USD seviyelerinden işlem görüyordu. Son zamanlarda bütün dikkatleri üzerine toplayan Fantom (FTM), ICRYPEX üzerinden ALGO/TRY ve ALGO/USDT işlem çiftleri kullanılarak alınıp satılabilecek.

ICRYPEX geçtiğimiz ay da Tether'i listelediğini duyurmuştu. ICRYPEX ayrıca Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin gibi kripto para birimlerini platformunda yatırımcıları ile buluşturuyor.

ICRYPEX Hakkında

ICRYPEX Kripto Para Borsası, 7/24 müşteri desteği ile Türkiye kripto para ekosisteminde yatırımcı ile borsa arasındaki iletişimsizliği çözmeyi amaçlamaktadır. Türkiye’nin kurumsal yapıya sahip ilk kripto para borsasını yaratarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı öncelik edinmektedir.

Ar-Ge politikası ile kendi altyapısını geliştirmeye sürekli devam eden ICRYPEX, kripto para ekosistemindeki en önemli faktör olan güvenlik ve varlık depolaması için de çok katmanlı güvenlik çözümleri sunmaktadır. ICRYPEX, Türkiye’de blok zincir tecrübesini şeffaf ve kurumsal bir yapı ile sunarak Türk yatırımcılarının blok zincir ile tanışmasını da hedeflemektedir.

Pek çok sponsorluk anlaşması ile global çalışmalara imza atmaya devam eden ICRYPEX, listelemesini gerçekleştirdiği gelecek vaadeden projeler ile de dikkat çekiyor.

Fantom (FTM) Nedir?

Fantom (FTM), aBFT olarak adlandırılan ilkeleri kullanarak DAG tabanlı dağıtık bir defter konsensusu ile çalışan ve akıllı sözleşmeler için güvenli bir sanal makine sunan bir blok zincir platformudur. Fantom (FTM), DAG olarak adlandırılan ana sistemi ile Lachesis protokolü kullanılarak akıllı sözleşmelere yeni bir boyut kazandırmayı amaçlamaktadır. Fantom coin ağı içerisindeki düğümlerin ağa katılırlar iken ağdaki diğer düğümlerin varlığından haberdar olmaları gerekmez. Fantom ağı, olay bloklarının topografik sıralamalarını elde etmek için Lamport adı verilen zaman damgalarını kullanmaktadır.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski

Son Olaylar